IMG 0653

W tym roku, po raz kolejny Powiat Nowotarski przyłączył się do XIX-tej edycji ogólnopolskiej Akcji „Szlachetna Paczka”, której ideą jest przygotowanie przez darczyńców paczek na rzecz wcześniej wybranych rodzin będących w potrzebie.

Dzięki wspólnemu zaangażowaniu Pracowników Starostwa Powiatowego w Nowym Targu, Powiatowego Centrum Oświaty w Nowym Targu, Powiatowego Zarządu Dróg w Nowym Targu oraz radnych Powiatu Nowotarskiego udało się obdarować wybraną rodzinę wszystkimi artykułami ze sporządzonej przez nią listy. Zebrane lub zakupione zostały m.in. łóżko piętrowe, biurka dla dzieci, krzesła obrotowe, lampki na biurka, koce, poduszki, odzież i obuwie, produkty spożywcze, środki czystości, materiały szkolne oraz szczególne upominki o których marzyła rodzina.

Wszyscy mają nadzieję, że poprzez wspólną inicjatywę i zaangażowanie wielu osób wybrana rodzina poczuje wsparcie i wyciągniętą pomocną dłoń, a zbliżające się Święta Bożego Narodzenia będą dla niej wyjątkowe i radosne.

Serdeczne podziękowania należą się wszystkim biorących udział w tegorocznej edycji „Szlachetnej Paczki”. Organizatorzy zachęcają do pomagania w przyszłym roku.

IMG 20191205 143942