watra sparing

PIŁKA NOŻNA. Przygotowujący się do sezonu piłkarze czwartoligowej Kotelnicy Watry Białka Tatrzańska rozegrali pierwsze spotkanie sparingowe. Podopieczni trenera Stanisława Stramy zmierzyli się z zespołem ze śląskiej ligi okręgowej Polonią Poraj i ulegli jej 3:4.

W spotkaniu tym w barwach Watry zaprezentowała się czwórka nowych, testowanych zawodników: Patryk Duda (wychowanek Lepietnicy Klikuszowa, ostatnio SMS Kraków), Przemysław Jandura (KS Niedzica) oraz Kamil Bochnak i Patryk Filipek (obaj Orkan Raba Wyżna) – Przyglądamy się im. Część z nich już od dłuższego czasu z nami trenuje. Na razie jeszcze za wcześnie na jakiekolwiek decyzję w ich sprawie – wyjaśnia Strama. W bramce Watry wystąpił Dawid Truty, ale on wciąż nosi się z zamiarem gry w mocniejszym klubie. Zabrakło natomiast napastnika Mariusza Maciasia, który trenuje w A klasowym Wiatrze Ludźmierz.

Kolejne spotkanie sparingowe Watra rozegra w sobotę na wyjeździe z trzecioligowym Popradem Muszyna.

Kotelnica Watra Białka Tatrzańska – Polonia Poraj 3:4 (1:3)
Bramki dla Watry: D. Duda 2, Kuchta.
Watra: Truty – Kowalczyk, Strama, Kostrzewa – Janasik, G. Bochnak, K. Bochnak, Zubek, Jandura - Teper, Remiasz oraz D. Duda, P. Duda, Filipek, Rabiański, Kuchta, Łojek.