baner mnz

Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Gniazdo w Zakopanem ma przyjemność poinformować, iż otrzymało grant w ramach Projektu pt. „Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej – Subregion Podhalański” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego, organizowanego przez Fundację Miejsc i Ludzi Aktywnych.

 Sokół uzyskał największą ilość punktów spośród wszystkich 85 złożonych wniosków.

Tytuł inicjatywy: Ekonomizacja działalności TG Sokół Zakopane - "Zabawa na miejscu" / "Miejsce na zabawę".

Naszym celem jest stworzenie przestrzeni do rodzinnego spędzania czasu w Kinie Miejsce. Chcemy zaprosić Was do nietypowego kina, w którym dzieci i ich opiekunowie będą mogli poczuć się swobodnie i cieszyć wspólnie spędzonymi chwilami. Jednak zanim to zrobimy prosimy o wypełnienie ankiety. Dzięki Waszym odpowiedziom na pytania w niej zawarte wspólnie stworzymy świetne miejsce, odpowiadające na Wasze potrzeby. Ankieta skierowana jest do rodziców, nauczycieli, dziadków i babć, wujków i cioć (lub innych opiekunów), którzy spędzają wspólnie czas z dziećmi w wieku 1 +. Jeśli to możliwe odpowiadajcie na pytania, razem z Waszymi pociechami.

LINK DO ANKIETY >> https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScsw98syd...

W Miejscu Na Zabawę czekać będą na Was następujące aktywności:
- Warsztaty plastyczne
- Warsztaty muzyczne
- Warsztaty ogólnorozwojowe
- Warsztaty sensoryczne (nastawione na odbieranie świata zmysłami)
- Warsztaty teatralne
- Warsztaty kukiełkowe
- Warsztaty związane z kulturą regionu
- Warsztaty ekologiczne
- Wspólne czytanie książek
- Teatr dla najnajów
- Oglądanie filmów, bajek i spektakli połączone z warsztatami.

Zapraszamy do polubienia naszej strony -> www.facebook.com/Miejscenazabawe tu również znajdziecie wszystkie aktualne informacje i zaproszenia na wydarzenia organizowane w Miejscu Na Zabawę.