PODHALE. Hotel Campanile Nowy Targ – Zakopane już wkrótce po pokój doublewita pierwszych gości. Przewidziane jego otwarcie to listopad tego roku. Hotel ten będzie już 11 hotelem tej marki w Polsce.

Hotel Campanile Nowy Targ - Zakopane jest obiektem realizowanym z funduszy prywaCAM NTZ recepcjaCAM NTZ restauracjaCAM NTZ sala konferencyjnatnego inwestora, a zarządzany będzie przez właściciela marki, sieć Louvre Hotels Group. Hotel położony jest w pobliżu największych atrakcji turystycznych Podhala. Posiadać będzie 76 klimatyzowanych jedno- i dwuosobowych pokoi, restaurację i bar na ostatnim piętrze budynku, ze wspaniałym widokiem na panoramę Tatr oraz sześć klimatyzowanych sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 407 m2.

Warto też zaznaczyć, że rekrutacja jego pracowników dobiega końca, a zespół hotelu Campanile jest już niemal w komplecie. Trwają jeszcze tylko ostatnie rekrutacje na stanowiska operacyjne. Dotychczas zatrudnieni pracownicy pochodzą z Nowego Targu lub najbliższych okolic. W większości posiadają doświadczenie w hotelarstwie, jednak dla wszystkich praca w międzynarodowym hotelu sieciowym będzie nowym wyzwaniem. Teraz trwają szkolenia oraz staże stanowiskowe pracowników. Odbywają się one w hotelach Campanile w: Bydgoszczy, Katowicach, Krakowie, Poznaniu i Warszawie.

Hotelem Campanile Nowy Targ – Zakopane, od 20 lipca 2016, zarządza Anna Kowalska. Już na samym początku swojej drogi zawodowej związała się z hotelarstwem, pracując na stanowiskach recepcyjnych, administracyjnych i kierowniczych w hotelach na Dolnym Śląsku. Pełniła też funkcję dyrektora Hotelu Pałac Jugowice w Jugowicach. Pracę dla Louvre Hotels Group rozpoczęła w 2014 w kompleksie hoteli Campanile Wrocław Centrum i Première Classe Wrocław Centrum, najpierw jako asystent dyrektora, a następnie jego zastępca. W lipcu br. objęła stanowisko dyrektora hotelu Campanile Nowy Targ – Zakopane i aktywnie włączyła się w przygotowywania obiektu do otwarcia.

www.campanile.com

Co to jest Louvre Hotels Group?

Louvre Hotels Group jest liderem na międzynarodowym rynku hotelowym, z ponad 1 181 hotelami i ponad 100 000 pokoi w 51 krajach. W portfolio posiada 6 marek, od 1 do 5 gwiazdek: Première Classe, Campanile, Kyriad, Tulip Inn, Golden Tulip Royal Tulip. Louvre Hotels Group należy do Jin Jiang International Holding Co. Ltd., jednej z wiodących grup hotelowych i turystycznych w Chinach. Jing Jang jest piątą co do wielkości grupą hotelową na świecie. W Polsce funkcjonują hotele trzech marek należących do Louvre Hotels Group: Golden Tulip, Campanile oraz Première Classe.

www.louvrehotels.com