Szanowni Państwo, w okresie 22.03.2018-31.12.2018 r. Stowarzyszenie „Podhale - Nasz Dom” realizuje zadania z zakresu udzielania pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem oraz osobom im najbliższym, a także w zakresie udzielania pomocy świadkom i osobom im najbliższym współfinansowane ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.

Wyżej wymienione wsparcie oferujemy w ramach prowadzonego przez Stowarzyszenie „Podhale - Nasz Dom” Ośrodka Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem (OPPP) zlokalizowanego w Nowym Targu przy al.Tysiąclecia 37 (budynek MOK-u, I piętro, pokój nr 28). Ośrodek czynny jest w następujących godzinach:

Kontakt telefoniczny z OPPP pod numerem 669 222 900 w godzinach:

Kompleksowa oferta Ośrodka skierowana jest do osób pokrzywdzonych przestępstwem oraz do osób im najbliższych i obejmuje bezpłatną:

 

W ramach oferty znajduje się również pomoc materialna mająca na celu łagodzenie skutków przestępstwa. Między innymi są to środki, które mogą być przeznaczone na:

 

W naszym Ośrodku proponujemy także bezpłatną pomoc psychologiczną świadkom przestępstw oraz osobom im najbliższym np. w celu uporania się z traumą związaną z uczestniczeniem w dramatycznym zdarzeniu o charakterze przestępstwa.

Więcej informacji na temat pomocy pokrzywdzonym przestępstwami można znaleźć na stronie: www.funduszsprawiedliwosci.gov.pl

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego Ośrodka !

20180411 ms logotyp

 20180411fundusz sprawiedliwosci

{jathumbnail off}