PSP

Dyrekcja Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II w Nowym Targ na pośrednictwem strony internetowej i mediów społecznościowych wydała oświadczenie w którym dziękuje swoim darczyńcom.

W komunikacie czytamy:

W tym ciężkim dla nas wszystkich czasie nie sposób zapomnieć o tych, którzy pomimo trudności wspierają naszą jednostkę, poprzez niesienie charytatywnej pomocy. Publikując podziękowania na portalu społecznościowym oraz na stronie internetowej Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II w Nowym Targu chcielibyśmy wyrazić wdzięczność dla naszych DARCZYŃCÓW. Każda forma bezinteresownego wsparcia ze strony prywatnych instytucji, czy też osób fizycznych pozwala nam w jeszcze skuteczniejszy sposób nieść pomoc medyczną dla wszystkich PACJENTÓW. Na bieżąco będziemy aktualizować listę podmiotów, które wsparły naszą jednostkę.

Dyrekcja Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II w Nowym Targu
składa serdeczne podziękowania:

- Panu Andrzejowi Pawlikowskiemu oraz wszystkim osobom szyjącym maseczki z firmy FOLK- CLUB Szaflary za wsparcie poprzez przekazanie maseczek wielorazowego użytku;

- Panu Piotrowi Koziołowi- Właścicielowi firmy: „PIOTREK- SERWIS” z Łopusznej za wsparcie poprzez udostępnienie ozonatora na potrzeby naszej placówki;

- firmie MOTO SERVICE ADAM WORWA- SPÓŁKA JAWNA z Nowego Targu oraz Panu Damianowi Jamie- Właścicielowi firmy FANATIC GLOSS DETAILER z Krościenka nad Dunajcem za wsparcie poprzez ozonowanie karetek;

- firmie Kacztex z miejscowości Skawa za wsparcie poprzez przekazanie maseczek ochronnych;

- Panu Januszowi Mizerze- Właścicielowi firmy „Galeria Brąz” z Ludźmierza za wsparcie poprzez przekazanie maseczek ochronnych;

- Pani Joannie Dyrdał za wsparcie poprzez przekazanie wody i opatrunków na potrzeby Szpitalnego Oddziału Ratunkowego;

- Panu Jerzemu Nieckarzowi- Wspólnikowi w firmie Profi Clean, spółka cywilna za wsparcie poprzez przekazanie rękawiczek lateksowych;

- Stacjom paliw PKN Orlen oraz stacjom BP za wsparcie poprzez przekazanie darmowych gorących napoi dla służb medycznych;

- dla Koła Gospodyń Wiejskich z Grywałdu za wsparcie poprzez przekazanie maseczek wielorazowego użytku na potrzeby naszej placówki;

Ponadto nasze podziękowania kierujemy również do WSZYSTKICH DARCZYŃCÓW, którzy chcieli pozostać anonimowi. Dziękujemy za wasze wsparcie i chęć niesienia pomocy dla naszej jednostki.  Jesteśmy wdzięczni za każdy okazany gest pomocy dla Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II w Nowym Targu.