Podhale Region

Środa, 15 sierpień 2018

Ostatnia aktualizacjaWt, 14 Sie 2018 10pm

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Wkrótce

Reklama

16-26 sierpnia 2018 - 50. Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem

plakat 50MFFZG m Pod patronatem medialnym Podhale Region. ZAKOPANE. 50. Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem odbędzie się w dniach od 16-do 26 sierpnia.

18 sierpnia - Dożynki w Spytkowicach

Plakat B2 v2 01 Pod patronatem medialnym Podhale Region. SPYTKOWICE. Tegoroczne dozynki odbędą się już 18 sierpnia. 

Sztafeta Niepodległości pobiegnie przez Małopolskę

sztafniep18BARANIA GÓRA – WARSZAWA. Żołnierze i pracownicy 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej wezmą udział w Sztafecie Niepodległości wzdłuż królowej polskich rzek. W biegu organizowanym dla uczczenia 100-lecia odzyskania niepodległości wystartują dwa zespoły, które po pokonaniu trasy od źródeł oraz od ujścia Wisły spotkają się
w Warszawie.

15 sierpnia - U Królowej Podhala

Plakat 2018 page 001 LUDŹMIERZ. Jak co roku 15 sierpnia wielkie uroczystości w  sanktuarium Matki Bożej Królowej Podhala. Poprzedzą je przygotowania.

17, 18, 19 sierpnia. Jarmark – z rozbłyskami muzycznych gwiazd, rowerami i największym weselem

jarm18zap181NOWY TARG. 17, 18, 19. sierpnia – to dni 18-tego Jarmarku Podhalańskiego, który, jak zwykle, zaplanowany jest na rynku i na placu Słowackiego. Znamy już nazwiska gwiazd każdego wieczoru, ogłoszony też został program sztandarowej i największej roku nowotarskiej imprezy. Do swoich stoisk zaproszą tego roku rękodzielnicy nie tylko rodzimi, ale z Węgier, Słowacji, Litwy, Białorusi, Ukrainy.

18 sierpnia - Raba Country&Folk

Raba CountryPod patronatem medialnym Podhale Region. GMINA RABA WYŻNA. Impreza Raba Country&Folk odbędzie się 18 sierpnia na stadionie LKS Orkan w Rabie Wyżnej. Wystąpi zespół Future Folk oraz legendy muzyki country - Paweł Bączkowski z zespołem i zespół Zayazd.

10 - 13 - Zakopiański Festiwal Literacki

plakat B2 pngZAKOPANE. Burmistrz Miasta Zakopane, Miejska Biblioteka Publiczna i Zakopiańskie Centrum Kultury zapraszają do udziału w 3. Edycji Zakopiańskiego Festiwalu Literackiego, który odbędzie się w dniach 10-13 sierpnia 2018 r.

15, 18, 19, 23, 26 sierpnia – Barok na Spiszu

plakat B2 BnS 2018 page 001 Pod partonatem meidlanym Podhale Region. SPISZ. VII Festiwal Barok na Spiszu w tym roku to pięć koncertów. Będą one we Frydmanie, Łapszach Wyżnych, Jurgowie, Krempachach i Niedzicy. Tematem przewodnim są "Historie biblijne". Początek już w najbliższą środę 15 sierpnia o godz. 18.00 w kościele św. Stanisława we Frydmanie. Organizatorem jest Fundacja Kulturalny Szlak.

5 sierpnia - VII Święto bobu

vii swieto bobu Pod patronatem medialnym Podhale Region. GMINA RABA WYŻNA. Już po raz kolejny zostało zorganizowane w Skawie - Święto bobu. Odbędzie sie ono 5 sierpnia juz po raz VII.

12. sierpnia. Msza Ludzi Gór z arcybiskupem Jędraszewskim

mszaludzgor18TURBACZ. Tradycję zapoczątkowaną przez ks. prof. Józefa Tischnera kontynuuje doroczna, uroczysta Msza Ludzi Gór, organizowana zwyczajowo w połowie sierpnia, w kaplicy pod Turbaczem.

5 sierpnia - Święto bobu 2018

vii swieto bobu GMINA RABA WYŻNA. Już po raz siódmy w Skawie odbędzie się Święto Bobu. W planie jest wiele atrakcji, a między innymi wybór królowej i króla bobu.

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama