Podhale Region

Wtorek, 11 grudzień 2018

Ostatnia aktualizacjaWt, 11 Gru 2018 5pm

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Powiaty: Subregion Podhalański Rozpoczynają się prace nad odwiertem geotermalnym

Reklama

Rozpoczynają się prace nad odwiertem geotermalnym

Podpisanie umowy Geotermia 1 Kopiowanie
Podpisanie umowy Geotermia 3 Kopiowanie

Z

SZAFLARY. Umowa na realizację badań geofizycznych w ramach przedsięwzięcia o nazwie „Wykonanie odwiertu badawczo-eksploatacyjnego Bańska PGP-4 w celu ustalenia zasobów wód termalnych w utworach ‘eocenu numulitowego’ i mezozoicznych podłoża niecki podhalańskiej, w obszarze górniczym Podhale 1” została podpisana w Urzędzie Gminy Szaflary w dniu 4.12.2018 r.

Obecnie będą wykonywane badania geofizyczne (sejsmiczne i magnetotelluryczne) wraz z analizą i interpretacją wyników, dla ustalenia lokalizacji i głębokości odwiertu badawczo-eksploatacyjnego. Na całość zadania firma, która złożyła najkorzystniejszą ofertę w postępowaniu przetargowym ma niespełna 5 miesięcy. Po uzyskaniu przez nią wymaganych zezwoleń i praw wstępu, zostaną przeprowadzone badania geofizyczne w terenie.

Opr.: Monika Holuk-Augustyn
Fot.: Natalia Staszel

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama