Podhale Region

Poniedziałek, 19 listopad 2018

Ostatnia aktualizacjaPn, 19 Lis 2018 1pm

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Powiaty: Subregion Podhalański Wójt Antoni Karlak nagrodzony nagrodą im. Grzegorza Palki.

Reklama

Wójt Antoni Karlak nagrodzony nagrodą im. Grzegorza Palki.

nagroda grzegorz palka 2

GMINA JABŁONKA. Wójt Antoni Karlak został nagrodzony za działalność na rzecz rozwoju lokalnej społeczności oraz zachowania orawskiego dziedzictwa kulturowego nagrodą im. Grzegorza Palki.

Uroczystości odbyły się w Muzeum Kolekcji im. Jana Pawła II Fundacji Janiny i Zbigniewa Porczyńskich w Warszawie już po raz XXI. Nagroda im. Grzegorza Palki nadawana jest przez Ligę Krajową, która w tym roku obchodzi 25-lecie.
Laureatem Nagrody im. Grzegorza Palki w 2018 roku w kategorii działań w samorządzie lokalnym o znaczeniu ponadlokalnym został Wójt Gminy Jabłonka Antoni Karlak.

Więcej info:
www.ligakrajowa.org.pl

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama