Podhale Region

Niedziela, 23 wrzesień 2018

Ostatnia aktualizacjaN, 23 Wrz 2018 6pm

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Powiaty: Subregion Podhalański Od dziś – jazda nowym węzłem Zabornia

Reklama

Od dziś – jazda nowym węzłem Zabornia

wezzab181
wezzab182
wezzab183

„ZAKOPIANKA”. Pierwszy wiadukt na budowanej S7 Lubień – Rabka Zdrój, odcinek Skomielna Biała – Rabka Zdrój, na węźle Zabornia - zostanie oddany do użytkowania kierowcom. Jest to wiadukt w ciągu DK7, w kierunku na Chyżne, przebiegający nad budowaną drogą ekspresową.

Ruch na nowy obiekt zostanie przełożony dzisiaj, 9.sierpnia pomiędzy godz.11.00 a 12.00. Po przełożeniu ruchu dotychczasowa droga, którą poruszali się kierowcy, zostanie wyłączona z ruchu i rozebrana.

- Przełożenie ruchu na nowy wiadukt jest niezbędne, by dalej budować S7 – dodaje Iwona Mikrut-Pulchra, rzeczniczka krakowskiego Oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. - Do tej pory w poprzek budowanej drogi ekspresowej przebiegała droga DK7, do granicy państwa ze Słowacją, w miejscowości Chyżne.

Fot. GDDKiA Oddział Kraków

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama