Podhale Region

Niedziela, 18 listopad 2018

Ostatnia aktualizacjaSo, 17 Lis 2018 4pm

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Powiaty: Subregion Podhalański Zakopianka - prace pomiędzy Skomielną Białą, a Chabówką (zdjęcia)

Reklama

Zakopianka - prace pomiędzy Skomielną Białą, a Chabówką (zdjęcia)

l 727.0km 33 wynik

PODHALE. Już końcem sierpnia blisko 3 km odcinkiem jednym pasem nowej Zakopianki pojadą kierowcy.

 - Po koniec sierpnia tego roku przewidywane jest udostępnienie kierowcom jednej jezdni, lewej, nowej drogi, którą ruch odbywał się będzie w dwóch kierunkach, do czasu oddania do ruchu drugiej jezdni. Zakończenie prac budowlanych na odcinku III S7 Skomielna Biała - Rabka Zdrój oraz dwujezdniowej DK47 Rabka Zdrój-Chabówka planowane jest na połowę 2019 roku – informuje Iwona Mikrut, rzecznik prasowy Generalnej dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, oddział w Krakowie.

 Tutaj zdjęcia

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama