Podhale Region

Niedziela, 18 listopad 2018

Ostatnia aktualizacjaSo, 17 Lis 2018 4pm

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Powiaty: Subregion Podhalański Marszałek i ZNP w 100 lecie Odzyskania Niepodległości

Reklama

Marszałek i ZNP w 100 lecie Odzyskania Niepodległości

5M5A5228

POWIAT NOWOTARSKI. Wystawa pt. „Józef Piłsudski a Związek Nauczycielstwa Polskiego” została otwarta 26 czerwca w budynku Starostwa Powiatowego w Nowym Targu.

Związki Marszałka z ZNP przedstawiła i omówiła prezes Zarządu oddziału powiatowego ZNP w Nowym Targu Romualda Prośniak. Po niej głos zabrali Maciej Downar Zapolski (Społeczny Związek Patriotyczny Członków Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej), poseł Edward Siarka i Grażyna Ralska, prezes Zarządu Okręgu Małopolskiego ZNP.

Tym wydarzeniem ZNP wpisało się w obchody setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości i podkreśliło swoją ponad stuletnią tradycję.

Wystawa przygotowana przez ZNP będzie stała w holu starostwa powiatowego przez trzy tygodnie po czym zostanie przeniesiona do budynku Urzędu Miasta Nowy Targ.

W kolejnych tygodniach odwiedzi siedziby wszystkich jednostek samorządu terytorialnego objętych działaniem ZNP w powiecie nowotarskim.

Tutaj duża galeria zdjęć 

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama