Podhale Region

Czwartek, 19 lipiec 2018

Ostatnia aktualizacjaWt, 24 Lip 2018 3pm

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Powiaty: Subregion Podhalański Na feralnym skrzyżowaniu – światła po korekcie

Reklama

Na feralnym skrzyżowaniu – światła po korekcie

światkor18

NOWY TARG. Obiecana przez Generalną dyrekcję zmiana ustawień sygnalizacji świetlnej na feralnym skrzyżowaniu Alei Tysiąclecia z ul. Szaflarska jest już faktem. Światła w nowej konfiguracji przeszły „chrzest bojowy” w czwartek.

Mimo jarmarkowego dnia i feryjnego ruchu, „korki” przed skrzyżowaniem się nie tworzyły. Kierowcy jadący od strony Krościenka i dokonujący lewoskrętu w stronę Zakopanego są już bezpieczniejsi. Dla gestora drogi krajowej nadal jednak priorytetem jest płynność na głównym ciągu.

Dlatego czas palenia się zielonych świateł dla jadących ul. Szaflarską na wprost jest stosunkowo krótki. Samochody śmigną, natomiast pieszym mniej sprawnym przydałoby się kilka sekund więcej na pokonanie przejścia przez dwupasmówkę. Wszyscy użytkownicy skrzyżowania czekają oczywiście na przebudowę, która stworzy lewoskręt dla jadących od strony Szczawnicy.

Światła po korekcie

Fot. Anna Szopińska

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama