Podhale Region

Sobota, 21 lipiec 2018

Ostatnia aktualizacjaWt, 24 Lip 2018 3pm

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Powiaty: Subregion Podhalański Strażacy OSP z szaflarzańskiej gminy z nowym sprzętem

Reklama

Strażacy OSP z szaflarzańskiej gminy z nowym sprzętem

20180112 131325 wynik
20180112 131345 wynik
20180112 131354 wynik
20180112 131403 wynik

GMINA SZAFLARY. Sprzęt ratowniczy z Funduszu Sprawiedliwości otrzymali tym razem strażacy OSP z Szaflar, Maruszyny, Zaskala i Boru. W uroczystym przekazaniu uczestniczyli zarówno wójt Rafał Szkaradziński, jak i przewodniczący Rady gminy Stanisław Wąsik oraz poseł Edward Siarka, prezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Małopolsce.

Podkreślił on, że sprzęt ten jest szczególnie ważny dla strażaków przy tak ruchliwej drodze jaką jest zakopianka. To tu dochodzi wszak do wielu wypadków. - Dziękuje Druhom za profesjonalizm w niesieniu pomocy poszkodowanym. Dziękuję Wójtowi Rafałowi Szkaradzińskiemu za ciągle zabieganie o nowy sprzęt. Gratuluję pięknej remizy – mówił poseł i prezes Zarządu oddziału wojewódzkiego ZOSP RP w Małopolsce Edward Siarka.

Strażacy wzbogacili się o cztery zestawy ratownicze, a wśród nich bardzo ważne dla ratowania życia ludzkiego defibrylatory zarówno takie do ćwiczeń, jak i akcji ratunkowych. Kosztowały one ponad 32 tysiące złotych, przy nieco ponad 1770 złotych dofinansowania ze strony gminy.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama