Podhale Region

Poniedziałek, 21 sierpień 2017

Ostatnia aktualizacjaPn, 21 Sie 2017 1pm

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Powiaty: Subregion Podhalański Nowy chodnik w Skrzypnem

Reklama

Nowy chodnik w Skrzypnem

IMG 0565 wynik
IMG 0571 wynik
IMG 0579 wynik
IMG 0586 wynik
IMG 0591 wynik

GMINA SZAFLARY. W Skrzypnem zakończono prace związane z budową nowego chodnika i poszerzeniem pasa drogi. 10 sierpnia wicestarosta Władysław Tylka, urzędujący Członek Zarządu Bogusław Waksmundzki oraz dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg Robert Waniczek i wicedyrektor Krzysztof Szlaga wraz z przedstawicielem Urzędu Gminy Szaflary Krzysztofem Kowalczykiem oraz wykonawcą drogi pojechali na odbiór techniczny wykonanego odcinka.

Inwestycja pn: Przebudowa drogi powiatowej nr 1646K Skrzypne - Szaflary - Ostrowsko w km od 1+074,00 do 1+673,00 w miejscowości Skrzypne, realizowana jest w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Zakres rzeczowy zadania obejmował m. in. wykonanie nowego chodnika o długości ok. 600 m, poszerzenie jezdni, wykonanie urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego, modernizację odwodnienia.

Wykonawcą zadania jest firma LHU Leszek Bednarczyk. Całkowity koszt realizacji zadania wynosi 571 948,27 zł i sfinansowany zostanie ze środków w ramach PROW w wysokości 363 930,00 zł oraz współfinansowany ze środków budżetu Gminy Szaflary i Powiatu Nowotarskiego.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl


natatry.pl


Resort Kościelisko

Reklama