Podhale Region

Poniedziałek, 21 sierpień 2017

Ostatnia aktualizacjaPn, 21 Sie 2017 1pm

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Wkrótce 12 – 13. sierpnia. Nowotarski Piknik Lotniczy także dla fanów dobrej muzyki na żywo!

Reklama

12 – 13. sierpnia. Nowotarski Piknik Lotniczy także dla fanów dobrej muzyki na żywo!

pikzesp171
pikzesp172
pikzesp173
pikzesp174
pikzesp175

NOWY TARG. W ramach największej imprezy lotniczej na Podhalu swoje miejsce znajdą także fani muzyki. W sobotę po południu na scenie piknikowej wystąpią wyjątkowi artyści. Oto czas aby ich przedstawić.

Plan występów wygląda następująco:

SOBOTA 12. sierpnia

17.00 – Ahaju Fusion Boliwia

18.15 – iNTarg BLUES

19.30 – Lost InDeSyti

20.45 – Piotr “Lupi” Lubertowicz

21.30 – Monika Gawrońska

Artyści, którzy wystąpią przed nowotarską publicznością:

iNTarg BLUES - grupę tworzą nowotarżanie: Marcin Jagła, Oskar Rapacki, Tomek Seweryn i Tomek Zelek. Muzycy współpracują ze sobą od półtora roku, choć każdy z nich wcześniej grywał i nadal grywa w rozmaitych kapelach. Grupa wykonuje standardy bluesowe oraz kompozycje własne utrzymane w blues-rockowej stylistyce.

Piotr „Lupi” Lubertowicz - znany i szanowany w środowisku blues’owym twórca i gitarzysta z Nowego Targu. Współpracuje i nagrywa z czołówką polskiego bluesa od końca lat 80-tych. Koncertował na największych festiwalach w Polsce: Jarocin, Rockowisko, Rawa Blues, Węgorzewo, Bieszczadzkie Anioły; a także w Niemczech, Danii, Słowacji, Czechach i w USA gdzie koncertował z czarnoskórymi gwiazdami bluesa Carlos Johnson, Louisiana Red.

Monika Gawrońska - to polska wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Muzyka, którą wykonuje to pop połączony z muzyką elektroniczną i żywymi instrumentami. W roku 2013 nagrała pierwszą płytę pt.: "Just the girl". Do współpracy zaprosiła m.in. Jacka Królika, Adama Niedzielina, Jacka Fedkowicza. Jej najnowszy singiel, to utwór pt." Kochać przez łzy", którego premiera odbyła się w kwietniu b.r. w Wietrznym Radiu FM w Chicago. Monika uwielbia koncerty i kontakt z żywą publicznością

Ahaju Fusion Boliwia - prezentuje indiańską muzykę etniczną z Ameryki Północnej i Ameryki Południowej. Żywa kolorystyka strojów, elementy tańca indiańskiego, charakterystyczne rytmy i niezwykłe instrumenty muzyczne – wszystko to tworzy niepowtarzalny styl, który rozpowszechniamy nie tylko w całej Europie, ale także na innych kontynentach. Pragnieniem Ahaju Fusion jest dzielić się bogactwem kultury Indian obu Ameryk, zwłaszcza tradycją muzyczną. Ale to nie wszystko... W repertuarze znajdują się także znane i lubiane melodie ballad i przebojów światowych, jak i polskich, w aranżacji na fletnię pana oraz inne instrumenty, na których grają.

Lost InDeSyti – zespół skupiony wokół Nowego Targu. Grają piosenki z różnych gatunków muzycznych często dodając do nich własne pomysły. Największą dawkę radości czerpią z występowania na scenie. Występują na scenie razem od 2 lat. Skład zespołu: Wokalistki - Kinga Szewczyk i Paulina Filipiec, Perkusja - Jasiek Bryniarski, Gitara elektryczna - Paweł Sarniak (zastępuje Łukasza Bryniarskiego), gitara elektroakustyczna - Dawid Brynkus, gitara basowa - Janusz Bryniarski.

Serdecznie zapraszamy !

www.pikniknowotarski.pl

FB @lotniskonowytarg

Reklama