Podhale Region

Sobota, 21 lipiec 2018

Ostatnia aktualizacjaWt, 24 Lip 2018 3pm

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Wkrótce

Reklama

20 lipca - Koncert finałowy z Katarzyną Wiwer i Michałem Rotem

plakat MnZ 2018 mm 1 Pod patronatem medialnym Podhale Region. SZCZAWNICA. 20 lipca w piątek, w Dworku Gościnnym, o godz. 19.00 w programie pt. "Zielone słowa, czyli muzyczne inspiracje" wystąpią:Katarzyna Wiwer – sopran i Michał Rot – fortepian. W programie muzyka polska, utwory Szymanowskiego, Paderewskiego, Geiger i Chopina!

Lipiec - sierpień - Wieczorki taneczne

Wieczorki taneczneRABKA _ZDRÓJ. Wieczorki taneczne Pod Grzybkiem odbywają się w saoboty i w niedziele.

27 lipca - Koncert charytatywny

plakat Obozy Artystyczne page 001RABKA-ZDRÓJ. Koncerty ze wstępem wolnym na charytatywny cel odbywają się w uzdrowisku. Ostatni już 27 lipca. 

Lipiec - Roztańczone lato

RABKA-ZDRÓJ. Roztańczone lato to imprezy odbywajace się w ciągu tygodnia w amfiteatrze.

Roztańczone lato

18 lipca - Gwałtu co się nie robi

18.07.18 GwołtuBUKOWINA TATRZAŃSKA. Gwałtu co sie robi to spektakl, który będzie 18 lipca w Bukowiańskim Domu Ludowym.

Lipiec - sierpień - Gra orkiestra dęta

RABKA- ZDRÓJ. Przypominamy, że w każdą niedzielę są wakacyjne koncerty orkiestry dętej.koncerty OSP

Tatrzańskie Wici 2018 program

tatrzanskie wici 2018POWIAT TATRZAŃSKI. Tatrzańskie Wici odbywają się już po raz XVII. Trwają aż do połowy września. 

29 lipca - Szaflarzańska Watra

37151908 695127130825700 105076503745658880 nPod patronatem medialnym Podhale Region. GMINA SZAFLARY. VIII Saflarzańska Watra oraz Gminny Przegląd Zespołów Regionalnych odbędą się 29 lipca na tzw. Błoniach Szaflarzańskich.

21 lipca - 9. Letni Festiwal PIENINY-KULTURA-SZTUKA w Krościenku n. Dunajcem

PLAKAT B2 PIENINY 13 06 2 1 PIENINY. Przed nami dziewiąta edycja Letniego Festiwalu „Pieniny-Kultura-Sacrum”. W jego ramach odbędzie się sześć koncertów, wszystkie w Krościenku nad Dunajcem. Ich wspólnym mianownikiem będzie tradycyjnie muzyka organowa. Oprócz niej zabrzmi w Krościenku po raz pierwszy flet, waltornia oraz muzyka autorska, skomponowana specjalnie na nasz Festiwal, a wykonana na instrumentarium elektronicznym! Usłyszymy ponadto solowe kompozycje wokalne, a całość dopełnią dzieła chóralne. Kalejdoskop dźwiękowy tegorocznego festiwalu jest więc jak zawsze bogaty i w tym roku bardziej niż dotychczas – międzynarodowy. Wystąpią bowiem artyści z Niemiec, Włoch, Rosji, a także USA!

19 lipca - Ślebodni i Zawaternik

18.07.19 LeśnicaGMINA BUKOWINA TATRZAŃSKA. Zawaternik i Ślebodni z Leśnicy Gronia wystapią w Bukowiańskim Domu Ludowym 19 lica o godzinie 19.

15. lipca. Małopolski Festiwal Smaku. Gotowanie Andrzeja Polana, jarska kuchnia Dominiki Wójciak, kapusta, ziemniaki bryndza jakich nie znamy

festsmakzap118NOWY TARG. Grzyby, suszone śliwki, kapusta kiszona, ziemniaki i sery – to tylko niektóre produkty popularne w kuchni Podhala, które będą składnikami dań przyrządzanych podczas Małopolskiego Festiwalu Smaku w niedzielę, 15. lipca, na rynku w Nowym Targu. Warto się wybrać, bo oprócz niezapomnianych przysmaków, na wszystkich gości czeka sporo rodzinnych atrakcji i konkursów.

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama