Podhale Region

Środa, 26 kwiecień 2017

Ostatnia aktualizacjaSo, 29 Kwi 2017 12pm

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Wkrótce

Reklama

27 kwietnia - Sztuka czy propaganda. Artysta na polu chwały 1914-1918

NOWY TARG. Otwarty wykład dr Agnieszki Partridge z Uniwersytetu Jagiellońskiego pt. „Klio 3 wynikSztuka czy propaganda. Artysta na polu chwały 1914-1918” rozpocznie się 27 kwietnia w czwartek)o godzinie 17 w Muzeum Podhalańskim im. Cz. Pajerskiego - Ratusz - Rynek 1.

30 kwietnia – 3 maja - Majówka w uzdrowisku

RABKA-ZDRÓJ. Długi majowy weekend będzie obfitował w dużą ilość imprez. Będą koncerty, wystęDocument page 001 7 wynikpy, lekcja śpiewania, a także zlot samochodów zabytkowych i obchody dnia strażaka.

23 kwietnia - wiosenny redyk

redyk wiosna 1 wynikLUDŹMIERZ. Tradycjnie z sanktuarium Matki Bożej Podhala będzie letni redyk, czyli święto bacowskie.  

24 kwietnia - Gender - zagrożenie

NOWY TARG. Spotkanie pt. "GENDER - ZAGROŻENIE DLA DZIECI, MŁODZIEŻY, RODZIN" odbędzie sięPLAKAT ks.DARIUSZ OKO wynik w nowotarskim MOK-u 24 kwietnia w poniedziałek. Początek godzina 18 sali 44.

22 kwietnia - iNTarg BLUES u Winiarskich w Nowym Targu

NOWY TARG. Piwnica u Winiarskich zaprasza na koncert zespołu iNTarg BLUES, który odbędzie się 22 kwietnia (sobota) 2017 r. o godzinie 20.00. W programie usłyszymy znane i lubiane covery bluesowe jaKoncert iNTarg BLUES wynikk również kompozycje własne zespołu. Wstęp wolny.

20. kwietnia – 30. czerwca. „Chatka” gra VABANK – apel do przedsiębiorców

chatkabank17NOWY TARG. Pierwszy milion! Chatka gra VABANK! Od kilku miesięcy Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną - Koło w Nowym Targu „Chatka”, przygotowuje się do wielkiej rozbudowy. Ale by zyskać unijne dofinansowanie, musi w krótkim czasie zebrać milion zł wkładu własnego.

30 kwietnia. II Majówka w Sercu Podhala

plakat majówka2017 KopiowanieSZAFLARY. Pod patronatem dziennika internetowego Podhaleregion. Wójt Gminy Szaflary oraz Gminne Centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Szaflarach serdecznie zapraszają na II Majówkę w Sercu Podhala, która odbędzie się w niedzielę 30 kwietnia na Błoniach Szaflarzańskich (plac pod pomnikiem Św. Andrzeja Apostoła) .

26. kwietnia. W hotelu Campanile – spotkanie autorskie z bestselerowym Sławomirem Koperem

koperzapNOWY TARG. Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu i Hotel Campanile Nowy Targ – Zakopane zapraszają na spotkanie z wziętym autorem książek, historykiem i publicystą Sławomirem Koperem. Odbędzie się ono w najbliższą środę, 26. kwietnia o godz. 17.30, w Sali Widokowej Hotelu Campanile (ul. Królowej Jadwigi 17 IX piętro).

18 kwietnia - Posiady góralskie o romańskiej rzeźbie

ZAKOPANE. Posiady góralskie pt."Piękno i tajemnica.Europejska rzeźba romańska na maddona wynikfotografiach Jerzego Z.Kosiuczenko" odbędą się 18 kwietnia o godzinie 19. Zaprasza na nie Związek Podhalan oddział Zakopane.

13 maja - V Bieg o Puchar Rektora PPWSZ

Pod patronatem medialnym Podhale Region PODHALE. Po raz piąty Podhalańska PańPLAKAT A2 RGB ostateczny wynikstwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu organizuje Bieg o Puchar Rektora PPWSZ W Nowym Targu. Bieg odbędzie się 13 maja.

19 kwietnia - Koncert Sił Powietrznych USA

ZAKOPANE.Koncert jedynej w Europie Orkiestry Sił Powietrzusanych USA (U.S. Air Forces in Europe Band) odbędzie się w środę 19 kwietnia w Nosalowym Dworze, przy ul. Balzera 21D w Zakopanem.Zaprasza na niego Konsulat Generalny Stanów Zjednoczonych w Krakowie.