Podhale Region

Środa, 15 sierpień 2018

Ostatnia aktualizacjaWt, 14 Sie 2018 10pm

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Prawo Zatrzymany poszukiwany przez kilka prokuratur

Reklama

Zatrzymany poszukiwany przez kilka prokuratur

IMG 20180309 100809 z

POWIAT TATRZAŃSKI. 44-latka pochodzącego z Jeleniej Góry , który od dłuższego czasu był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości zatrzymali dziś zakopiańscy policjanci w jednym z pensjonatów w Kościelisku.

- Okazało się, że mężczyzną interesują się prokuratorzy z Jeleniej Góry, Słupska, Krakowa, Otwocka i Gliwic. Ponadto ma do odbycia łącznie prawie trzy lata kar pozbawienia wolności orzeczonych przez sądy w Ciechanowie, Wrocławiu i Aleksandrowie Kujawskim. Nie dziwi zatem, że zatrzymany do końca usiłował ukryć swoją prawdziwa tożsamość. Policjanci nie pozwolili się zwieść, jeleniogórzanin jeszcze dziś zostanie przewieziony do zakładu karnego – informuje Krzysztof Waksmundzki z KPP w Zakopanem.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama