Podhale Region

Niedziela, 18 marzec 2018

Ostatnia aktualizacjaPn, 19 Mar 2018 4am

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Prawo Złodziej włamywacz z Szaflar zatrzymany

Reklama

Złodziej włamywacz z Szaflar zatrzymany

kardanki na rekach szare wynik

POWIAT NOWOTARSKI. 20 - letniego mieszkańca Szaflar, który dokonał kradzieży z włamaniem do sklepu spożywczego zatrzymali nowotarscy policjanci.

Do zdarzenia doszło w nocy z 13 na 14 września 2017 roku w Bańskiej Niżnej. - To wówczas nieznany mężczyzna włamał się do sklepu kradnąc papierosy różnych marek oraz telefon komórkowy. W wyniku podjętych czynności policjanci ustalili sprawcę włamania, którym okazał się 20 letni mieszkaniec Szafla. W trakcie przesłuchania sprawca przyznał się do zarzucanych mu czynów, złożył obszerne wyjaśnienia i dobrowolnie poddał się karze w wymiarze 4 miesięcy ograniczenia wolności po 32 godziny miesięcznie prac społecznych, obowiązek naprawienia szkody oraz koszty postępowania – informuje kom. Roman Wolski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama