Podhale Region

Poniedziałek, 21 sierpień 2017

Ostatnia aktualizacjaPn, 21 Sie 2017 1pm

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Prawo Zderzenie 4 samochodów (aktualizacja)

Reklama

Zderzenie 4 samochodów (aktualizacja)

wypadek niwa

POWIAT NOWOTARSKI. Aż cztery samochody zderzyły się na Zakopiance  w okolicy Niwy w Nowym Targu. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a sprawca otrzymał mandat karny.

Do zdarzenia doszło ok. godziny 12. To wówczas mieszkaniec Gorzyc, jadący fordem nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu. - Wjechał w audi, którym kierował mieszkaniec Grudziądza - wyjaśnia Roman Wolski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu. Dodaje, ze z kolei ten wjechał toyotę, którą jechał mieszkaniec Lublina, a ten następnie wjechał w toyotę, prowadzoną przez mieszkańca Grudziądza.

- Nikomu nic się nie stało, a sprawca otrzymał mandat karny.    

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama