Podhale Region

Czwartek, 23 listopad 2017

Ostatnia aktualizacjaCz, 23 Lis 2017 8am

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Prawo 29-latek sprawcą rozboju

Reklama

29-latek sprawcą rozboju

kajdanki na rekach

POWIAT NOWOTARSKI. 29-latek mieszkaniec Klikuszowej ukradł 200 złotych 32-latkowi, wcześniej używając przemocy cielesnej. Teraz grozi mu 12 lat więzienia. Zatrzymali go funkcjonariusze nowotarskiej komendy policji.

Do zdarzenia doszło 10 czerwca w sobotę o godzinie 14 w Nowym Targu. - To wówczas 29 - letni mieszkaniec Klikuszowej po uprzednim zażądaniu pieniędzy uderzył w twarz 32 letniego mieszkańca Nowego Targu. Ten w wyniku czego doznał on obrażeń ciała w postaci złamania nosa – relacjonuje podkom. Roman Wolski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.

Rzecznik dodaje, że po uderzeniu 29-latek zabrał pokrzywdzonemu 200 złotych. - Zaraz po otrzymaniu zgłoszenia policjanci praktycznie od razu namierzyli sprawcę zdarzenia, gdzie po krótkiej chwili zatrzymali go i odzyskali utracone pieniądze, a sprawcę osadzono w policyjnym areszcie do dyspozycji prokuratury.

Za popełnione przestępstwo zatrzymanemu grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama