Podhale Region

Niedziela, 21 styczeń 2018

Ostatnia aktualizacjaN, 21 Sty 2018 8am

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Prawo Włamali się na „bani” do baru na termach

Reklama

Włamali się na „bani” do baru na termach

IMG 0483 1

POWIAT NOWOTARSKI. Trzej mężczyźni pod wpływem alkoholu włamali się do baru na terenie basenów termalnych w Szaflarach. Szybko zostali zidentyfikowani i zatrzymani przez policję. Teraz grozi im nawet do 10 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło 9 kwietnia po godzinie 18 w Szaflarach na terenie basenów „Gorący Potok”. To wtedy trzech mężczyzn będąc pod wpływem alkoholu włamali się do baru na terenie basenów.

- Najpierw wyszarpnęli zamknięte na zamek drzwi dostali się do jego wnętrza skąd skradli 4 butelki soku oraz puszkę Red Bulla. Zaraz po kradzieży, zauważeni przez obsługę sprawcy zaczęli uciekać, przeskoczyli przez bramki wyjściowe, wsiedli do samochodu marki BMW i odjechali. W trakcie ucieczki, mężczyźni Ci rzucali kamieniami w pojazdy zaparkowane na parkingu przez termami. Policjanci przybyli na miejsce natychmiast przekazali swoje ustalenia dyżurnemu, który w rejon basenów skierował inne patrole celem zatrzymania sprawców kradzieży – relacjonuje podkom. Roman Wolski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.

Wyjaśnia, że samochód, którym uciekali sprawcy został po krótkim pościgu zatrzymany przy rondzie w Szaflarach.

- Po wylegitymowaniu okazało się, że sprawcy to: 31 letni mieszkaniec Smardowic, kierujący BMW oraz 24 i 42 letni mieszkańcy Krakowa będący pod wpływem alkoholu z wynikiem 1,82 i 1,37 promila. Sprawcy zostali osadzeni w policyjnym areszcie do dyspozycji prokuratury.

Za popełnione przestępstwo grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama