Podhale Region

Środa, 15 sierpień 2018

Ostatnia aktualizacjaWt, 14 Sie 2018 10pm

Jesteś tutaj: Home Wiadomości Prawo

Reklama

Cudzoziemcy nie podjęli legalnego zatrudnienia w Polsce

5POWIAT TATRZAŃSKI. Funkcjonariusze Karpackiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali kolejnych obywateli Ukrainy, którzy nie zgłosili się do pracodawców.

Wicedyrektor PZD – wypuszczony za kaucją i pod dozorem

PZDlipiec182POWIAT NOWOTARSKI. Prokurator regionalny w Krakowie zdecydował o uchyleniu tymczasowego aresztu w przypadku zatrzymanego końcem października wicedyrektora Powiatowego Zarządu Dróg. Został on wypuszczony za poręczeniem majątkowym w wysokości 150 tys. zł i objęty dozorem policyjnym.

Zaginiony z Nowej Białej (aktualizacja)

Cerwas18POWIAT NOWOTARSKI. 35-letni mieszkaniec Nowej Białej, Andrzej Cerwas, 17. lipca około godziny 9.00 rano wyjechał z domu swoim samochodem na zakupy do Nowego Targu. Ostatni raz, około godziny 17.00, kontakt telefoniczny nawiązali z zaginionym jego brat oraz matka.

Kantorowy rozbój nad ranem

kantor18NOWY TARG. Dopiero jutro policja obiecuje udzielić obfitszych nieco informacji na temat dokonanego nad ranem rozboju związanego z kantorem na północnej pierzei rynku.

Zagubieni 61 latek i 7 -latek

DSC01136 640x428POWIAT NOWOTARSKI. Jednego dnia w lesie zagubił się 61 - latek, drugiego 7 latek. Na szczęście obaj zostali odnalezieni.

Zaginiony z Jaworek (aktualizacja, rysopis)

zagjaw18JAWORKI. Zaginął Andrzej Polakiewicz z Jaworek. Ostatni raz widziany był on 24. lipca, pomiędzy godziną 10.00 a 13.00, w lesie na terenie swojej miejscowości.

Policja szuka właściciela Meridy

rower 2POWIAT NOWOTARSKI. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu szukają właściciela roweru marki Merida odnalezionego w rejonie miejscowości Nowa Biała. Zabezpieczony jednoślad może pochodzić z kradzieży.

Kolejna śmierć na drodze – 20-letni lipniczanin w volvo

jabtrag18JABŁONKA. Na DK 7 doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego, w którym śmierć poniósł 20-letni mieszkaniec Lipnicy Wielkiej.

Kierowca z narkotykami

kajdanki na rekachPOWIAT SUSKI. Zatrzymanie do kontroli drogowej samochodu osobowego przez policjantów w Stryszawie, zakończyło się aresztowaniem kierowcy. Miał on bowiem przy sobie znaczną ilość środków odurzających. Teraz grozi mu do 10 lat więzienia.

Nietrzeźwy, poszukiwany, bez „prawka”

poszukpij18OSTROWSKO. Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu nowotarskiej KPP zatrzymali 29-latka,który kierował samochodem będąc w stanie nietrzeźwości, pomimo obowiązującego go zakazu prowadzenia pojazdów. Ponadto mężczyzna był poszukiwany przez Komendę Powiatową Policji w Wadowicach.

Dzieci się nudzą, a rodzice płacą...

13880161 1015892868508425 4456647907487632917 nPOWIAT TATRZAŃSKI. Przed Sądem Rodzinnym odpowiadają nieletni, którzy dla żartu powiadamiają służby o zdarzeniach związanych z zagrożeniem zdrowia, życia. Takie zgłoszenia są zawsze traktowane poważnie, co wiąże się z czasem policji i kosztami.

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama