Podhale Region

Wtorek, 23 styczeń 2018

Ostatnia aktualizacjaPn, 22 Sty 2018 7pm

Jesteś tutaj: Home Urzędowe Koncepcja uchwały w sprawie zasad i warunków sytuowania obiektów małej architektury, tablic reklamowych i urządzeń reklamowych oraz ogrodzeń na terenie Miasta Nowy Targ

Reklama

Koncepcja uchwały w sprawie zasad i warunków sytuowania obiektów małej architektury, tablic reklamowych i urządzeń reklamowych oraz ogrodzeń na terenie Miasta Nowy Targ

Niniejszym informuję, że została sporządzona koncepcja uchwały w sprawie zasad i warunków sytuowania obiektów małej architektury, tablic reklamowych i urządzeń reklamowych oraz ogrodzeń na terenie Miasta Nowy Targ, która zostaje przedstawiona do konsultacji społecznych.

W dniach od 8 stycznia 2018r. do 5 lutego 2018r. koncepcja ww. uchwały będzie dostępna do wglądu na stronie internetowej Miasta Nowy Targ oraz w siedzibie Urzędu Miasta Nowy Targ ul. Krzywa 1 pok. 231 w godz. pon. od 7.30- 16.00, wt-pt. od 7.30-13.00.

 

Do ww. koncepcji można będzie zgłaszać zastrzeżenia w terminie do dnia 5 lutego 2018r. w formie pisemnej do Burmistrza Miasta Nowy Targ ul. Krzywa 1, 34-400 Nowy Targ, z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej i adresu oraz oznaczenia nieruchomości, której zastrzeżenie dotyczy.

Informuję również, że w dniu 25 stycznia 2018r. w Sali Obrad Urzędu Miasta o godz. 13.00 odbędzie się spotkanie z mieszkańcami miasta, na którym zostanie omówiona ww. koncepcja uchwały.

Po zakończeniu konsultacji społecznych ww. koncepcja uchwały będzie podstawą do sporządzenia projektu uchwały w sprawie zasad i warunków sytuowania obiektów małej architektury, tablic reklamowych i urządzeń reklamowych oraz ogrodzeń na terenie Miasta Nowy Targ, który podlegać będzie dalszej procedurze wynikającej z art. 37b ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym.

Burmistrz Miasta Nowy Targ
mgr Grzegorz Watycha

 

Pliki do pobrania:

 

 

 

Reklama