Podhale Region

Czwartek, 19 październik 2017

Ostatnia aktualizacjaŚr, 18 Paź 2017 9pm

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Indywidualny

Reklama

Rekordowa frekwencja

11aakowaniecroweryyr1111

KOLARSTWO. W poniedziałek odbyła się jubileuszowa piąta już edycja Jesiennego Rajdu Rowerowego o puchar dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 w Nowym Targu. Hasło tegorocznego wyścigu brzmiało,, Kocham rower’’

Piknik z rowerem

1111rowery lapsze1111

ROWERY. 15 października w gminie Łapsze Niżne odbył się „Piknik z Rowerem” zorganizowany przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Spisz - Podhale w ramach mikroprojektu "Transgraniczna promocja tras turystycznych Podhala i Spisza" finansowanego ze środków UE oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu "Tatry”.

Głuszec Obidowa już za nami

111aaagluszeccf1111

BIEGI GÓRSKIE. Katarzyna Gacek z Chabówki i Adam Jamiński z Tychów zostali zwycięzcami pierwszej edycji półmaratonu Głuszec Obidowa 2017.

Przegrał z regulaminem

111krzystyniakhaskao11111

SPORTY EKSTREMALNE. Robert Krzystyniak niestety nie został wicemistrzem świata w Biegach z przeszkodami na dystansie 15 kilometrów, które rozegrano w Kanadzie. Taką informację można było wczoraj przeczytać na profilu facebookowym zawodnika.

Potwierdził, że jest najlepszy. Oskar Kaczmarczyk Mistrzem Polski SuperEnduro Juniorów

11aaoskarkaczamrczyk11

SPORTY MOTOROWE. Idący w ślady Tadka Błażusiaka nowotarżanin – Oskar Kaczmarczyk – podczas finałowej rundy Mistrzostw Polski SuperEnduro, nie pozostawił wątpliwości, kto rządzi w juniorskiej stawce!

Kolejne sukcesy Mazur na międzynarodowych i krajowych arenach

111aamazurmee1111

SPORTY SIŁOWE. W ostatnim czasie znów głośno było o pochodzącej z Zakopanego, a specjalizującej się w trójboju siłowym Małgorzacie Mazur. Najpierw stanęła ona dwukrotnie na podium Mistrzostw Polski, a następnie sięgnęła po medal Mistrzostw Europy!

Lekkoatletyczny puchar Gorców

aaa11lekoast1111

SPORT SZKOLNY. Na stadionie miejskim im.J.Piłsudskiego w Nowym Targu odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej .Organizatorem Szkolnej Indywidualnej Ligi LA dziewcząt i chłopców o "Lekkoatletyczny Puchar Gorców"było Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ,Ośrodek Sportowy Rabka-Zdrój oraz MKS Rabka Zdrój.

Zwyrtany rośnie w siłę

11aazwrtanysdsd1111

ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE. Rosną szansę, że na Podhalu w niedługim czasie doczekamy się następców Grzegorza Filipowskiego czy też Mariusza i Doroty Siudek. Wszystko za sprawą Doroty Pieńkoś i jej podopiecznych z Podhalańskiego Klubu Łyżwiarstwa Figurowego „Zwyrtany”, który rozwija się w błyskawicznym tempie.

Powiatowe biegi przełajowe

11AABIEGI STZAFETOWE111

SPORT SZKOLNY. Na lotnisku w Nowym Targu odbyły się Powiatowe Drużynowe biegi sztafetowe .W zawodach wzięło udział 270 zawodników ,dwie pierwsze drużyny zakwalifikowały się do Wojewódzkich Finałów Małopolskich ID,IMS,PLMS w sztafetowych biegach przełajowych.

Najsilniejsi ludzie w Polsce spotkali się na Orawie

111aasilowanieorawa1111

SPORTY SIŁOWE. Jabłonka przez trzy dni była gospodarzem XVIII edycji Pucharu Polski w Armwrestlignu (siłowanie się na rękę).

Ania Cyrwus piątą młodziczką w Polsce

aaacyrusaasq111

TENIS STOŁOWY. Kraków był gospodarzem I Grand Prix Polski Młodzików, które rozegrano w Centrum Sportu "Bronowianka". Bardzo dobre zawody rozegrała reprezentantka KS Gorce Anna Cyrwus, zdobywając piąte miejsce.

Reklama