Podhale Region

Poniedziałek, 21 sierpień 2017

Ostatnia aktualizacjaPn, 21 Sie 2017 1pm

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Drużynowy Wyciągnąć wnioski na ligę

Reklama

Wyciągnąć wnioski na ligę

111aarysygkakatowic111

PIŁKA NOŻNA. Porażką 2:5 z GKS Katowice zakończyło się kolejne spotkanie sparingowe piłkarek Rysów Bukowina Tatrzańska, przygotowujących się do startu rozgrywek grupy południowej I ligi.

Grano na boisku w Ostrowsko, a piłkarkom we znaki mocno dawał żar lejący się z nieba.

Wynik końcowy najlepiej oddaje to co działo się na boisku. Katowiczanki potwierdziły tym meczem, że będą jednym z głównych zespołów aspirujących do walki o zwycięstwo w rozgrywkach I ligi.

Bukowianki na tle dzisiejszego przeciwnika nie wypadły najlepiej. Seryjne błędy w defensywie, do tego mała kreatywność w grze ofensywnej znalazły przełożenie na wynik.

GALERIA Z MECZU

- Porażka wysoka, ale to jest sparing i z wyniku musimy przede wszystkim wciągnąć wnioski na przyszłość. Przede wszystkim mamy problem z piłkami prostopadłymi. Jesteśmy przy nich źle ustawione i to na ogół kończy się utratą bramki. Nie ukrywam też że mamy problem w środku pola. Z powodu kontuzji kilku zawodniczek musimy mocno rotować, co też odbija się na naszej grze. Mamy jednak jeszcze blisko miesiąc czasu do rozpoczęcia sezonu. I mam nadzieję, że uda się nam do tego momentu znaleźć optymalne ustawienie – oceniła grająca trener Rysów, Halina Półtorak.

Rysy Bukowina Tatrzańska – GKS Katowice 2:5 (1:3)

Bramki dla Rysów: Półotrak, Maciążka.

Rysy: Dulak – Nowobilska, Kukuczka, Półtorak, Jurkowska – Misiura, Biel, Martinczak, Kornaś, Szostak – Maciążka oraz Darda, Kokośkova, Ciężobka, Kulpa.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama