Podhale Region

Niedziela, 21 styczeń 2018

Ostatnia aktualizacjaN, 21 Sty 2018 8am

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Drużynowy Wyjazdowa niemoc

Reklama

Wyjazdowa niemoc

111dunajecwyjazd111

PIŁKA NOŻNA. Występujący w rozgrywkach Małopolskiej Ligi Juniorów młodszych piłkarze Dunajca Ostrowsko wciąż nie potrafią zapunktować na wyjeździe. Tym razem podopieczni Michała Galicy przegrali 0:1 w Bochni.

- Nie chciałbym się w żadne sposób usprawiedliwiać, ale graliśmy na jakimś rezerwowym boisku, które nie wiem jakim cudem zostało odebrane do rozgrywek – mówi Michał GalicaNie dosyć, że wąskie i krótkie, to jeszcze bardzo nierówne. Ciężko było cokolwiek skonstruować. Stąd gra toczyła się głównie w środku pola. Typowy mecz walki. Lepsza w naszym wykonaniu była druga połowa. Mieliśmy w niej dwie okazje by wyrównać. Nie wykorzystali je jednak Sarna i Bigos – dodał opiekun Dunajca.

BKS Bochnia – Dunajec Ostrowsko 1:0 (1:0)

Dunajec: Jaróg – Łojas, Rychatarczyk, Luberda, Waksmundzki – A. Topór, Kuruc (65 Bałos), Wróbel, Hagowski (40 Lubelski) – Sarna, Bigos.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama