Podhale Region

Środa, 15 sierpień 2018

Ostatnia aktualizacjaWt, 14 Sie 2018 10pm

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Drużynowy

Reklama

Przed młodymi "Szarotkami" pracowity sezon

111aaahokejmlodziezowy11

HOKEJ. W nowotarskim klubie pod względem wyszkolenia, dla grup młodzieżowych szykuje się bardzo pracowity sezon hokejowy.

Historia zatoczyła koło

111aaalalapszenizne111

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze KS Łapsze Niżne zostali zwycięzcą Turnieju o Puchar Wójta gminy Łapsze Niżne. Można więc mówić, że historia zatoczyła koło bowiem przed 14 laty to właśnie ten zespół wygrał pierwszą edycję tego turnieju, co ciekawe również w Frydmanie i również pokonując w finale gospodarzy.

Kolejny „skalp” TS Patronów

111aaapatornikamienica111

PIŁKA NOŻNA. Kolejny sukces na swoim koncie zapiali gracze amatorskiego zespołu TS Patroni, którzy wygrali mocno obsadzony turniej w Kamienicy pod patronem wójta tamtejszej gminy i starosty limanowskiego

Tym razem bez niespodzianki. Faworyt z pucharem wójta

111huraganwojtginl11

PIŁKA NOŻNA. W Waksmundzie odbył się finałowy turniej tegorocznej edycji turnieju o Puchar Wójta Gminy Nowy Targ. Niespodzianki nie było. Główne trofeum trafiło w ręce gospodarzy i głównego faworyta, piłkarzy Huraganu.

Eliminacje bez niespodzianek

111aaaaelimincjwojt111

PIŁKA NOŻNA. Poznaliśmy finalistów turnieju finałowego o Puchar Wójta Gminy Nowy Targ. Eliminacje rozegrano na 4 boiskach. Łącznie wzięło w nim udział 17 zespołów.

Awanse podhalańskich arbitrów

11aaedziowei11

PIŁKA NOŻNA. W zbliżającym się sezonie ligowym kilku arbitrów z Kolegium Sędziów Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej wywalczyło awans na wyższy poziom.

Pozytywne dwa lata

111aawalnepppnnnqqq

PIŁKA NOŻNA. W Sali Obrad Urzędu Gminy Nowy Targ odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej za lata 2016 – 2018.

Zmiany w finale Pucharu Wójta! Zmienił się gospodarz i finalista!

111aaaawalkowewojt111

PIŁKA NOŻNA. „W związku z grą nieuprawnionego zawodnika w drużynie LKS “Dunajec” Ostrowsko, drużyna ta zostaje zdyskwalifikowana – czytamy w komunikacie wydanym prze sekretariat wójta gminy Nowy Targ, a dotyczącym tegorocznych rozgrywek o Puchar Wójta.

Sparingowa niespodzianka Rysów

111aaaligaokregowejaa11212

PIŁKA NOŻNA. Piłkarki Rysów Bukowina Tatrzańska po raz drugi na przestrzeni 48 godzin spotkały się w meczu sparingowym z ekstra ligową drużyną Mitechu Żywiec. Po dobrym, choć przegranym 1:3 wtorkowym spotkaniu, dzisiaj podopieczne Pawła Podczerwińskiego sprawiły dużą niespodziankę ogrywając utytułowane rywalki 2:1.

Rysy mają Amerykankę

111aarysyczworka111

PIŁKA NOŻNA. Piłkarki Rysów Bukowina Tatrzańska są na finiszu przygotowań do swojego trzeciego sezonu w rozgrywkach grupy południowej I ligi. Na przestrzeni ostatnich siedmiu dni podopieczne Pawła Podczerwińskiego rozegrały aż trzy mecze kontrolne.

Pamięci Karola

11turiejkarola11212

PIŁKA NOŻNA. W Obidowej odbył się kolejny VI Turniej Dzikich Drużyn o Puchar im. Karola w piłce nożnej dla dzieci. Turniej odbywa się ku czci Karola Chorążaka utalentowanego piłkarza, mieszkańca wsi Obidowa, wychowanka LKS "Lepietnica" oraz zawodnika Podhala Nowy Targ, który przedwcześnie zmarł w wyniku wypadku samochodowego.

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama