Podhale Region

Środa, 26 lipiec 2017

Ostatnia aktualizacjaŚr, 26 Lip 2017 3pm

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Drużynowy

Reklama

Obóz sportowy młodzików KS Szarotka

GMINA RABA WYŻNA. Warszawa była celem podróży drużyny młodzików KS SzDSC 0080 wynikarotka, którzy w dniach 9-11 lipca zwiedzali ją dzięki współpracy z Fundacją PZU.

Spełnienie marzeń

111twgpolskaunihokej111

UNIHOKEJ. Czwartkowym meczem przeciwko Finlandii, unihokejowa reprezentacja Polski rozpocznie udział w trwających od piątku we Wrocławiu Światowych Igrzyskach Sportów Nieolimpijskich. W składzie „biało czerwonych” dominują zawodnicy z Podhala.

Poskromili faworytów

111aaagocochotncisd1111

PIŁKA NOŻNA. Trzecim w historii zwycięstwem Gorc Ochotnica zakończyła się 11 już edycja Pucharu Burmistrza Miasta Szczawnica.

Puchar Polski - I runda

11aaairundap111

PIŁKA NOŻNA. W siedzibie Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej rozlosowano pary pierwszej rundy rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu PPPN. Mecze mają zostać rozegrane 13 sierpnia.

Historyczny wynik

11aasedzioweisad111

PIŁKA NOŻNA. Z szerokimi uśmiechami na twarzy i okazałym pucharem za trzecie miejsce wrócili z ósmej edycji Turnieju o Puchar Burmistrza Brzeska i Prezesa PPN Brzesko, reprezentanci Kolegium Sędziów Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej.

Sparingowa niespodzianka

11rysyujkarkowsparing1111

PIŁKA NOŻNA. O dużą niespodziankę postarały się w swoim drugim meczu sparingowym przed inauguracją rozgrywek grupy południowej I ligi piłkarki Rysów Bukowina Tatrzańska, które 2:1 pokonały ekstraklasowy zespół AZS UJ Kraków.

Dwóch do kadry Małopolski

111powolaniaapwisla111

PILKA NOŻNA. Dwóch zawodników z Akademii Piłkarskiej Wisła Czarny Dunajec Szymon Barnowski i Kacper Latawiec zostali powołani na obóz kadry małopolski rocznika 2004, który odbędzie się w dniach 20-27.06 w Makowie Podhalańskim.

Turniej piłki o puchar wójta nowotarskiej gminy

GMINA NOWY TARG. Już po raz kolejny odbędzie się turniej piłki nożnej o Puchar WDSC 0509 wynikójta Gminy Nowy Targ. Chęć udziału w turnieju wyraziło już 17 drużyn z terenu Gminy Nowy Targ. Eliminacje rozpoczną się 30 lipca 2017r o godzinie 13:00.

Zapisy do Nowotarskiego Mundialu

111mundial 2015 gr a111

PIŁKA NOŻNA. Ruszyły zapisy do VIII już edycji Nowotarskiego Mundialu. 

Ruszyły zapisy do piatej edycji Tatry Football Cup!

20170714tatry footballNajwiększy turniej piłkarski organizowany na Podhalu odbędzie się po raz piąty. Impreza, która we wcześniejszych latach cieszyła się bardzo dużą popularnością ponownie będzie miała charakter turnieju dwudniowego i tym razem odbędzie się w jednej kategorii wiekowej. Zarówno sobotnie zmagania eliminacyjne, jak i niedzielne finały odbędą się na Stadionie Miejskim w Nowym Targu.

Deszcz im nie straszny

11plazasiatkaaa111

SIATKÓWKA PLAŻOWA. W weekend na boiskach piłki siatkowej plażowej w Rabce-Zdrój oraz w Czarnym Dunajcu odbyła się kolejna już edycja Grand Prix Podhala Amatorskich Drużyn Mieszanych.

Reklama