Podhale Region

Środa, 26 kwiecień 2017

Ostatnia aktualizacjaSo, 29 Kwi 2017 12pm

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Drużynowy

Reklama

Kolejne emocje na API Arena

111ap20009111

PIŁKA NOŻNA. Ruszyła kolejna seria Turniejów Piłkarskich dla dzieci o Puchar Ośrodka Wypoczynkowego API w Zakopanem. W miniony weekend rywalizowały zespoły z rocznika 2009 i młodsi.

Tenis stłowy. Efektowna wygrana i koniec imponującej serii

11gorceI liga11

TENIS STOŁOWY. Powoli dobiegają końca rozgrywki ligowe z udziałem żeńskiej i męskiej drużyny KS Gorce Nowy Targ.

Wyjazdowa niemoc

111dunajecwyjazd111

PIŁKA NOŻNA. Występujący w rozgrywkach Małopolskiej Ligi Juniorów młodszych piłkarze Dunajca Ostrowsko wciąż nie potrafią zapunktować na wyjeździe. Tym razem podopieczni Michała Galicy przegrali 0:1 w Bochni.

Rok jubileuszu KS Zakopane

111kszakopanejubileusz111

PIŁKA NOŻNA. Na 2017 rok przypada jubileusz działalności Klubu Sportowego Zakopane. Działacze klubu spod Giewontu przygotowali harmonogram różnych wydarzeń. Cykl turniejów i innych inicjatyw sportowych adresowanych zarówno dla dzieci, młodzieży oraz lokalnej społeczności odbywają się już od marca br. i zakończą się podczas najbliższych wakacji.

Piłka nożna PP. Lubań gra dalej

111aalubanbiali111

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze Lubania Maniowy uzupełnili stawkę ćwierćfinalistów rozgrywek o Puchar Podhala. W 1/8 tych rozgrywek maniowianie - nie bez problemów – wyeliminowali B klasowy zespół Białych Biały Dunajec.

Charytatywne granie

111turniej dla janka1212

PIŁKA NOŻNA. „Gramy dla Janka” pod takim hasłem 23 drużyny rywalizowały w „lany poniedziałek” w turnieju, który odbył się na Miejskim Stadionie w Nowym Targ.

Niewiele zabrakło do podium

11aaamamatorya11

HOKEJ. W Białymstoku rozegrano XVI już edycję Hokejowych Mistrzostw Polski Amatorów. Wzięło w nim udział aż 16 drużyn. W tym gronie były dwie drużyny z Nowego Targu Podhale Amatorzy oraz Górale.

Zagrają dla Janka!

111gramydlajanka111

 

PIŁKA NOŻNA. Zapraszamy Was do udziału w turnieju, który odbędzie się w Lany Poniedziałek! Cel jest prosty! Zebranie, jak największych środków na leczenie i rehabilitację Janka Nykazy!

Polscy skoczkowie ćwiczą siłę na wyspie Fuerteventura

111skoczkowie1112

SKOKI NARCIARSKIE. W dniach 10-24 kwietnia 2017 Kadra Narodowa A w skokach narciarskich bierze udział w zgrupowaniu na Fuerteventurze. W dniu dzisiejszym poszła w ruch sztanga. Każdy z zawodników odbył kilka serii ze sztangą, ćwicząc w różnych konfiguracjach.

Trzy inwestycje w COS-OPO w Zakopanem

111inwestycjecos111

SPORT. Kolejne inwestycje istotne dla rozwoju Centralnego Ośrodka Sportu – Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem zaplanowano do realizacji już w tym roku. Do programu inwestycji o szczególnym znaczeniu dla sportu zakwalifikowane zostały przez Ministerstwo Sportu i Turystyki trzy zadania.

Grad medali

111aagorcmwww111

TENIS STOŁOWY. Cztery złote oraz dwa srebrne medale zdobyli tenisiści stołowi Klubu Sportowego Gorce Nowy Targ w Drużynowych Mistrzostwach Małopolski Kadetów i Młodzików które odbyły się w Krakowie.