sepaksp

Zakończony został sezon 2019/ 2020 w rozgrywwkach Sepak Takraw. Ostatnim akcentem był mecz o Superpuchar Polski w którym wystąpiły cztery najlepsze klubowe drużyny w Polsce. Zdobywcą została drużyna KS Rysy w kategorii zarówno kobiet jak i mężczyzn.Organizatorami meczów o Superpuchar byli KS Rysy w Gminie Bukowina Tatrzańska oraz Centrum Rekreacji i Sportu w Białce Tatrzańskiej.

Mężczyźni

KS Rysy - Maniac Kraków 3:2
1:0 - 21:10
2:0 - 21 :14
2:1 -19 : 21
2:2 - 13:21
3:2 - 15: 7

KS Rysy: Kukuczka, Targosz, Budrzeński, Podczerwiński.
Maniac Kraków: Róg, Pietrzycki, Klimczak, Ponin

sepak2
Paweł Podczerwiński prezes PFST: - Potyczka dwóch najlepszych drużyn w Polsce z pewnością nie rozczarowała. Emocje były do ostatniego seta. Mecz miał dwa oblicza. Wysokie wygrane w dwóch pierwszych setach uśpiło czujność zawodników z Bukowiny Tatrzańskiej. Trzeci i czwarty set wygrany przez drużynę Maniaca Kraków doprowadził do remisu. Decydujący okazał się ostatni set piąty, w którym po dobrej grze Rysów zwycięstwo stało się faktem i zdobycie Superpucharu Polski trafiło w ręce drużyny z Gminy Bukowina Tatrzańska. Nagrody, puchary medale oraz upominki zakupiła Ambasada Królestwa Tajlandii w Polsce. 

Kobiety 

KS Rysy - KS Rysy II
1:0 - 21:15
1:1 - 15 :21
2:1 -21 : 14
2:2 - 18:21
3:2 - 15: 8
KS Rysy:Misiura, Kukuczka A., Kukuczka E.
KS Rysy II:Potęngowa, Brzuchacz, Pisowicz, Arendarczyk

sepak3

Paweł Podczerwiński prezes PFST: Z bardzo dobrej strony pokazały się rezerwy KS Rysy w Superpucharze. Trzeba było rozgrywać aż pięć setów żeby wyłonić wygranego, z pewnością zadecydowało większe ogranie oraz doświadczenie pierwszej drużyny.Mecz mógł się podobać gdy wiele akcji było naprawdę dobrych. Historycznym trofeum zakupionego przez przez Ambasadę Królestwa Tajlandii w Polsce została drużyna KS Rysy której z tego miejsca gratuluję.

sepak4