Podhale Region

Niedziela, 18 marzec 2018

Ostatnia aktualizacjaPn, 19 Mar 2018 4am

Jesteś tutaj: Home Sport Rozgrywki Ligowe Ciemna strona hokeja

Reklama

Ciemna strona hokeja

11avica111

HOKEJ. Niedzielne wyjazdowe spotkanie z JKH Jastrzębiem okazało się fatalne w skutkach dla młodego, 21 - letniego zawodnika TatrySki Podhala Nowy Targ Alexisa Svitaca. Brutalnie sfaulowany już w 5 min przez Patryka Pelaczyka, trafił ze wstrząsem mózgu do jednego z jastrzębskich szpitali.

- Dziś już jest lepiej, ale wciąż mam problemy z utrzymaniem równowagi, wymiotami i bólem głowy. Czekam jeszcze na wyniki dodatkowych badań, które zlecili lekarze i dopiero wtedy mniej więcej będę wiedział kiedy mnie wypiszą do domu – mówi Svitac, który z tej feralnej 5 minuty niewiele pamięta. Całą sytuację widział na video. Na ten moment nie chce jednak odnieść się do zachowania zawodnika z Jastrzębia. – Nie wiem co o tym sądzić. Nie zastanawiałem się nad tym. Jedyne o czym myślę teraz to żeby wrócić jak najszybciej do pełni zdrowia – podkreśla napastnik "Szarotek"  dla którego wstrząsu mózgu to nie pierwszyzna. Wcześniej już dwukrotnie mu się to przytrafiło. Wówczas grał jeszcze w grupach młodzieżowych w Szwajcarii, skąd zresztą w 2015 roku trafił do Nowego Targu. Jak do tej pory w barwach Podhala rozegrał 55 ligowych spotkań w których zdobył 2 bramki i zaliczył 3 asysty.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama