Podhale Region

Niedziela, 21 styczeń 2018

Ostatnia aktualizacjaN, 21 Sty 2018 8am

Jesteś tutaj: Home Sport Rozgrywki Ligowe Pięciu w kadrze

Reklama

Pięciu w kadrze

11majerkadra111

PIŁKA NOŻNA. Pięciu zawodników z trzech podhalańskich klubów zostało powołanych do reprezentacji Małopolski na pierwszy mecz z kadrą Lubelszczyzny w ramach nowej edycji rozgrywek UEFA Region's Cup.

W gronie powołanych przez trenerów Piotra Gizę i Krzysztofa Szopę znaleźli się trzech zawodnicy Podhala Nowy Targ: Daniel Mikołajczyk, Grzegorz Silczuk oraz Michał Czubin oraz Krystian Majerczyk (na zdjęciu) z Watry Białka Tatrzańska i Sławomir Basisty z Lubania Maniowy.

Pierwsze spotkanie rozegrane zostanie we wtorek 25 kwietnia w Żabnie. Rewanż ma odbyć się 10 maja na Lubelszczyźnie. Zwycięzca dwumeczu zmierzy się z lepszym w parze Podkarpacie - Świętokrzyskie. Kolejną fazą będzie już krajowy turniej finałowy, w którym wystąpią cztery ekipy.

Skład reprezentacji Małopolski
Bartłomiej Banek (Unia Tarnów) i Krystian Majerczyk (Watra Białka Tatrzańska), Marcin Kalinowski, Michał Kowalik, Mateusz Majcherczyk, Jakub Ochman, Mateusz Stanek (wszyscy MKS Trzebinia-Siersza), Artur Biały, Artur Hebda, Marcin Więcek, Sebastian Zawrzykraj (wszyscy Unia Tarnów), Michał Czubin, Daniel Mikołajczyk, Grzegorz Silczuk (wszyscy Podhale Nowy Targ), Wojciech Jamróz (Soła Oświęcim), Sławomir Basisty (Lubań Maniowy), Marcin Kurek (Limanovia) i Konrad Kuliszewski (Wiślanie Jaśkowice).

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama