Podhale Region

Niedziela, 18 listopad 2018

Ostatnia aktualizacjaSo, 17 Lis 2018 4pm

Jesteś tutaj: Home Sport Rozgrywki Ligowe

Reklama

Piłka nożna 3 liga. Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta

111aapodhalrzeszowstal111

PIŁKA NOŻNA. Remisem 1:1 zakończyło się okrzyknięte hitem rundy jesiennej w rozgrywkach grupy IV 3 ligi spotkanie w Nowym Targu gdzie Podhale mierzyło się ze Stalą. Wynik ten najbardziej ucieszył drużynę Hutnika Nowa Huta, która dzięki wygranej w Oświęcimiu awansowała na fotel lidera i spędzi na nim zimę.

Hokej. Mistrz Polski (ponownie) górą w starciu z „Szarotkami”

111aaapohaletychy2019111

HOKEJ. Hokeiści TatrySki Podhala Nowy Targ po raz drugi w tym sezonie polegli w starciu z mistrzem Polski GKS Tychy. Tym razem „Szarotki” na lodowisku tyszan przegrały 1:4.

Sandecja testuje dwóch zawodników z Podhala

111aaamfirekkasperczyk1111

PIŁKA NOŻNA. Pierwszoligowa Sandecja Nowy Sącz zaprosiła na testy dwóch zawodników Lubania Maniowy: Mateusza Firka oraz Jakuba Kasperczyka.

Obie drużyny zasłużyły by w takich okolicznościach rozegrać ostatni mecz tej jesieni

111aaajnuzniediwetla111

PIŁKA NOŻNA. Rozmowa z Januszem Niedźwiedziem, byłym trenerem piłkarzy Podhala Nowy Targ, a dziś szkoleniowcem Stali Rzeszów. Obie te drużyny spotkają się w sobotę w meczu ostatniej kolejki spotkań rundy jesiennej rozgrywek grupy IV 3 ligi.

Rywal bez szans

1111aaczysszczonjakub1111

TENIS STOŁOWY. Od zwycięstwa do zwycięstwa kroczą w rozgrywkach II ligi reprezentanci Gorców Nowy Targ. Dzisiaj nowotarżanie we własnej hali pokonali 8:2 drużynę UKS TKKF MOSiR Duklę.

W Tychach bez kapitana

111aakontuzjarozak2112

HOKEJ. Kontuzja jakiej nabawił się w pierwszej tercji wczorajszego meczu z Kadrą PZHL kapitan TatrySki Podhala Nowy Targ Jarosław Różański okazała się jednak na tyle poważna, że zabraknie go w piątkowym meczu w Tychach.

Lubań szuka wzmocnień!

11lubanzgoszenia121212

PIŁKA NOŻNA. Trener Grzegorz Hajnos wraz z Zarządem Klubu Sportowego Lubań Maniowy zaprasza na tygodniowe testy do pierwszego zespołu, które odbędą się w dniach 19-24 listopada. W tych dniach testowani zawodnicy wezmą udział w trzech treningach, testach motorycznych oraz meczu kontrolnym, który zakończy ten sprawdzian. Treningi będą odbywały się w godzinach wieczornych.

Hokej. O niespodziance nie było mowy. Rzadki wyczyn obrońcy

1111podhalkadraz111

HOKEJ. W pierwszym po przerwie reprezentacyjnej meczu rozgrywek PHL, hokeiści TatrySki Podhale Nowy Targ zgodnie z przewidywaniami wysoko pokonali na własnym lodowisku drużynę Kadry PZHL do lat 23. Wyróżnił się fiński obrońca "Szarotek" Joona Tolvanen, który zdobył 3 gole, a przy 2 asystował. 

Piłka nożna V Iiga. Wracają z tarczą

1aawierchysaka1121212

PIŁKA NOŻNA. W ostatnich meczach rundy jesiennej rozgrywek ligi okręgowej Wierchy Rabka pokonały 2:1 w Piwnicznej zespół Ogniwa z kolei Huragan Waksmund wygrał 3:2 wyjazdowe starcie w Rupniowie.

Piłka nożna IV liga. Jesień taka sobie

11aa4ligapodsumowanie111

PIŁKA NOŻNA. To była średnio udana runda jesienna w  rozgrywkach grupy wschodniej IV ligi w wykonaniu drużyn z Podhala. Zapraszamy na krótkie jej podsumowanie.

Piłka nożna IV liga. Przespana połowa

111aaazaflrydrwinia111

PIŁKA NOŻNA. Porażką – czwartą z rzędu – zakończyli rundę jesienną piłkarze LKS Szaflary, którzy w meczu wyjazdowym z GKS Drwinią przegrali 1:2

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama