Podhale Region

Sobota, 24 luty 2018

Ostatnia aktualizacjaSo, 24 Lut 2018 8pm

Jesteś tutaj: Home Sport Rozgrywki Ligowe

Reklama

Otwarcie dla „Szarotek”. Dramat Michalskiego i brednie Kalabera.

111aaplayff11111

HOKEJ. Od wygranej 4:1 na własnym lodowisku ćwierćfinałowa rywalizację z drużyną JKH Jastrzębie rozpoczęli hokeiści TatrySki Podhala Nowy Targ. Zgodnie z przewidywaniami mecz dostarczył dużych emocji. Niestety wygraną nowotarżanie okupili poważną kontuzją Przemysława Michalskiego.

Widoczny progres

11aapodsanjdcj2111

PIŁKA NOŻNA. Czwartoligowe rezerwy ekstraklasowej Sandecji Nowy Sącz wzmocnione zawodnikami pierwszej drużyny (m.in. Lukasem Kubnem, Maciejem Korzymem, Patrikiem Mrazem i nowo pozyskanym Ukraińcem Pawło Ksionzem) były kolejnym sparingowym rywalem nowotarskiego Podhala. Nowotarżanie, grając na własnym boisku, ostatecznie wygrali to starcie 5:3.

Unihokej. Podhalanie bliżej połfinałów

111slowakiewiciwatr111

UNHOKEJ. Trzy mecze, trzy zwycięstwa to bilans pierwszych spotkań ćwierćfinałowych w rozgrywkach ekstraklasy seniorów z udziałem drużyn z Podhala. Na pierwszy plan wysuwa się wygrana Wiatru Ludźmierz nad obrońcami tytułu MUKS Zielonką.

Play-off wszytsko weryfikuje

111aaajarekroka111

HOKEJ. Tuż przed rozpoczęciem rundy play-off i ćwierćfinałowymi potyczkami z JKH Jastrzębie rozmawiamy z jednym z liderów zespołu TatrySki Podhale, Jarosławem Różańskim.

Komplet zwycięstw

111aawtakkmita1111

PIŁKA NOŻNA. Sobota tradycyjnie upłynęła pod znakiem meczów sparingowych z udziałem drużyn IV i V ligowych. Reprezentanci podhalańskiej piłki w komplecie odnieśli zwycięstwa.

Oficjalnie: Watra ma nowego zawodnika

111aaczubmich111

PIŁKA NOŻNA. Sprawdzany w meczu sparingowym z Kmitą Zabierzów, Michał Czubin został nowym zawodnikiem IV ligowej Watry Białka Tatrzańska.

Piłka nożna. Skuteczność (wciąż) bolączką Podhala, które ma nowego trenera.

111aapodhalepohronie1111

PIŁKA NOŻNA. W trzecim kolejnym meczu sparingowym rywalem piłkarzy Podhala Nowy Targ był przedstawiciel słowackiej II ligi. Po przegranej 2:6 z FK Poprad, wygranej 3:0 ze Spiską Nową Wsią, tym razem nowotarżanie na własnym boisku zremisowali 2:2 z FK Pohronie.

Naszą siłą musi być kolektyw

11aatomasikdamians111

HOKEJ. O występach w reprezentacji Polski w turnieju EIHC w Janowie oraz zbliżających się meczach play-off z JKH Jastrzębiem rozmawiamy z obrońcą TatrySki Podhala Nowy Targ, Damianem Tomasikiem.

Marzy o Mistrzostwie Świata, celuje w Mistrzostwo Europy

111aaamatirzadkoszkonf1111

SPORTY WALKI. Na nieco ponad miesiąc przed swoją kolejną zawodową walką, pochodzący Gliczarowa Górnego bokser spotkał się z dziennikarzami na konferencji prasowej połączonej z kilkuminutowym treningiem medialnym. Miejscem spotkania była siedziba firmy „Centrum Zdrowia i Urody American Dreams” w Zaskalu, która jest jedną z firm wspierających podhalańskiego boksera.

Piłka nożna. Przegrane w różnym stylu

11rysysparingi1111

PIŁKA NOŻNA. Dwa mecze kontrolne w odstępie trzech dni rozegrały przygotowujące się do rundy wiosennej rozgrywek I ligi piłkarki Rysów Bukowina Tatrzańska. Oba zakończyły się porażkami podopiecznych Pawła Podczerwińskiego.

Powrót Platy do Zakopanego

111plata grzegorz111

PIŁKA NOŻNA. Zakończyły się poszukiwania nowego trenera piłkarzy A klasowego KS Zakopane. Następcą Dawida Bartosa, który przed 3 tygodniami zrezygnował z tej funkcji, został Grzegorz Plata.

Reklama