Podhale Region

Środa, 26 lipiec 2017

Ostatnia aktualizacjaŚr, 26 Lip 2017 3pm

Jesteś tutaj: Home Sport Rozgrywki Ligowe

Reklama

Trzech nowych zawodników na celowniku Lubania

11aalubpoloniaporaj111

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze czwarto ligowego Lubania Maniowy w swoim drugim w okresie przygotowawczym spotkaniu sparingowym pokonali na własnym boisku 3:2 czwartoligową drużynę ze Śląską, Polonię Poraj.

"Szarotki" sprawdzą Białorusina

111aaamichalskiagatachcaa111

HOKEJ. 24 – letni białoruski napastnik Denis Dalidovich będzie sprawdzany przez sztab szkoleniowy TatrySki Podhala Nowy Targ. Mający polskie korzenie Białorusin ma przez jakiś czas trenować z „Szarotkami”.

Piłka nożna IV liga. Kompletowanie składów

111watralubansparingi111

PIŁKA NOŻNA. Czwartoligowe zespoły Lubania Maniowy i Watry Białka Tatrzańska mają za sobą pierwsze mecze kontrolne przed rozpoczynającym się już 12 sierpnia sezonem. W szeregach obu drużyn doszło do kilku ruchów kadrowych.

Ruszyła sprzedaż karnetów na mecze NKP Podhale

111aaakrnetyytt111

PIŁKA NOŻNA. NKP Podhale Nowy Targ rozpoczęło sprzedaż karnetów na nowy sezon 2017/2018! Kupując karnet za 60 zł, oszczędzamy aż 30 zł i mamy wstęp na 9 spotkań rundy jesiennej w ramach III ligi grupy IV.

Kadra wciąż sprawą otwartą

111aapodhale szalfarysas111

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze Podhala Nowy Targ pokonali 7:1 w meczu sparingowym zespół z piątej ligi LKS Szaflary. Tym spotkaniem nowotarżanie zakończyli tygodniowy obóz dochodzeniowy.

Miasto wesprze finansowo hokeistów

111122michalskaprezes

HOKEJ. W trakcie poniedziałkowej sesji rady Miasta Nowy Targ dyskutowano nad dofinansowaniem kwotą 300 tysięcy złotych z miejskiego budżetu Spółki KH Podhale Nowy Targ.

Wakacyjna przerwa

111 wakajce111

INFORMACJA. Informujemy że w dniach 10-22 lipca serwis sportowy nie będzie systematycznie aktualizowany z powodu przerwy wakacyjnej.

Amerykanin w Podhalu?

11aaajorgensen111

HOKEJ. Prezes TatrySki Podhala Nowy Targ Agata Michalska na dzisiejszej sesji rady miasta poinformowała, że na ten moment klub związał się z pięcioma obcokrajowcami. Jak do tej pory klub ogłosił jednak tylko cztery nazwiska: Siergieja Ogrodnikova, Elivijsa Bieazisa, Dmitrij Samarina i Martinsa Raitumsa. Tego piątego na razie władze klubu nie chcą ujawnić. Nam udało się ustalić, że chodzi najprawdopodobniej o Amerykanina Jima Jorgensena.

Kolejne wyróżnienie Maciążki

111maciakzoom111

PIŁKA NOŻNA. Klaudia Maciążka zawodniczka pierwszoligowych Rysów Bukowina Tatrzańska została wybrana najlepszą piłkarką zakończonej w niedzielę XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w piłce nożnej kobiet.

Piątoligowcy się zbroją

11kszhuana111

PIŁKA NOŻNA. Podhalańskie drużyny z ligi okręgowej są w trakcie przygotowań do nowego sezonu. Nieodzownym ich elementem są mecze sparingowe.

Mrózek w Wierchach

11aamrozek112

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze Wierchów Rabka występujący w rozgrywkach podhalańskiej A klasy mają nowego trenera. Został nim Franciszek Mrózek, który ostatnio prowadzuł drużynę Sokoła Słopnice z ligi okręgowej.

Reklama