Podhale Region

Środa, 15 sierpień 2018

Ostatnia aktualizacjaWt, 14 Sie 2018 10pm

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Indywidualny Król w formie

Reklama

Sport

Król w formie

111olakrol111

SNOWBOARD. Aleksandra Król potwierdziła wysoką dyspozycję z Igrzysk Olimpijskich w Pjongczang i dzisiaj zajęła 12 miejsce w snowboardowym Pucharze Świata w olimpijskiej konkurencji Slalom Gigant Równoległy w Kayseri (Turcja)

Jestem zadowolona, że w kolejnych zawodach awansowałam ponownie do finałów. Szkoda, że nie udało się pokonać do ósemki Julii Dujmovits z Austrii, ale na niebieskim torze było to bardzo trudne. Co do warunków pogodowych były naprawdę bardzo ciężkie dla wszystkich zawodników, ze względu na silną zamieć – oceniła swój występ nowotarżanka.

W Turcji startowali też inni reprezentanci Polski. Weronika Biela była 27, Oskar Kwiatkowski 24, Michał Nowaczyk 36.

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama