Podhale Region

Niedziela, 21 styczeń 2018

Ostatnia aktualizacjaN, 21 Sty 2018 8am

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Indywidualny Oskar Pieprzak znów celuje w Mistrzostwo Polski ATV

Reklama

Sport

Oskar Pieprzak znów celuje w Mistrzostwo Polski ATV

111AAAOSKARTR11

SPORTY MOTOROWE. Mistrz Polski z 2015 roku, nowotarżanin Oskar Pieprzak wraca do rywalizacji z najlepszymi riderami w Polsce.

Po roku przerwy poświęconym na intensywne treningi i szkolenia dla innych miłośników quadów, wystartuje w dniach 21-23 kwietnia w I Rundzie Przeprawowych Mistrzostw Polski i Pucharu Polski ATV PZM 4x4 Terenowiec w Stężnicy (Bieszczady). Jego rajdowym partnerem będzie sprawdzony w ubiegłych latach Piotr Kurek.

- Potrzebowaliśmy czasu dla naszych rodzin. Tak ja, jak i mój partner Piotr Kurek, który oczekiwał na narodziny syna w połowie sezonu 2016 – tłumaczy roczną przerwę Oskar Pieprzak. Zawodnik nie osiadł na laurach po zwycięstwie dwa lata temu, nadal trenował sam i z adeptami założonej przez niego ATV Akademii. - Quad nie stał w garażu, cały czas był uruchamiany i wystawiany na przygodę. Było dużo treningów i bardzo dużo kilometrów – przekonuje.

Oskar trenował nocą i w dzień, ponieważ teren widziany z perspektywy kierującego quadem o każdej porze inaczej wygląda. Również ostatnie, śnieżne dni poświęcił przygotowaniu się do nietypowych warunków czekających na uczestników Mistrzostw w Stężnicy. - Kocham jazdę na quadach, daje mi ona dużo frajdy, więc póki mam siłę, odwagę i frajdę, chcę zbierać kolejne doświadczenia, pokonywać kolejne wyzwania i rywalizować z najlepszymi w tym kraju, bo tylko wtedy jest progres - mówi Mistrz Polski w rajdach przeprawowych na quadach z sezonu 2015.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl


natatry.pl


Resort Kościelisko

Reklama