Podhale Region

Środa, 26 kwiecień 2017

Ostatnia aktualizacjaSo, 29 Kwi 2017 12pm

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Indywidualny

Reklama

Sport

Kolejne sukcesy nowotarskich karateków

11aayokuzunastarachowice111

SPORTY WALKI. Kolejny udany start mają za sobą młodzi karatecy z nowotarskiego klubu Yokuzuna, którzy wzięli udział w Starachowicach w turnieju Karate Kyokusihn „Bushi Da Cup” zorganizowany przez Starachowicki Klub Karate Kyokushin reprezentowanym przez Sebastiana Kozieł.

Mocne otwarcie Oskara

111oskakurek111

SPORTY MOTOROWE. Nowotarżanin Oskar Pieprzak i jego partner Piotr Kurek z Teamu ATV Akademia, wygrali pierwszą rundę Przeprawowych Mistrzostw Polski ATV Terenowiec w Stężnicy (Bieszczady).

Serce Podhala opanują fani dwóch kółek. Darmowe testy rowerów Kross na Cyklo Warsztatach 2017

111cyklowarsztaty111

KOLARSTWO. Szkolenia z techniki jazdy rowerowej (w tym w kategorii enduro), wycieczki w teren, testy topowych modeli, prezentacje dotyczące turystyki oraz mechaniki rowerowej, a także pieczenie kiełbasek przy ognisku i tańce. Takie atrakcje czekają na uczestników III Podhalańskich Cyklo Warsztatów 21-23 kwietnia w Kościelisku.

Nowotarski wieczór wojowników

111galazawodowa11121

SPORTY WALKI. Nowy Targ był przez trzy dni gospodarzem Mistrzostw Polski w formule low-kick seniorów i juniorów. Ich zwieńczeniem była niedzielna gala, w trakcie której oprócz ośmiu pojedynków finałowych MP, stoczono także pięć walk zawodowych w formułach K1 i MMA.

Będzie ogień!

11aagalanowytargk111

SPORTY WALKI. Już tylko 10 dni do rozpoczęcia historycznych, bo odbędą się po raz pierwszy na Podhalu, Mistrzostwa Polski w Kickboxingu w formule Low Kick połączone z Wielką Zawodową Galą. 

72 edycja historycznych zawodów o Puchar PKL już 22 kwietnia

11aakasprowynarty111

NARCIARSTWO. W najbliższą sobotę – 22 kwietnia, pracownicy Polskich Kolei Linowych wraz z miłośnikami narciarstwa spotkają się na szczycie Kasprowego Wierchu, aby wziąć udział w zawodach o Puchar PKL – wyjątkowej rywalizacji, odbywającej się nieprzerwanie od 1945 r.

Trzy dni morderczych zmagań po rumuńskich bezdrożach

111aaaOskar Kaczmarczykrumunia11

SPORTY EKSTREMALNE. Nowotarżanin Oskar Kaczmarczyk specjalizujący się w motocyklowych rajdach ekstremalnych, po serii kontuzji jakie nękały go w zeszłym sezonie, nowy zaczął od udanego startu w zawodach Extreme Enduro – King of The Hill rozegranych w Rumunii.

Oskar Pieprzak znów celuje w Mistrzostwo Polski ATV

111AAAOSKARTR11

SPORTY MOTOROWE. Mistrz Polski z 2015 roku, nowotarżanin Oskar Pieprzak wraca do rywalizacji z najlepszymi riderami w Polsce.

Udana inauguracja sezonu

111corssmoto111

SPORTY MOTOROWE. Na torze motocrossowym w Dębskiej Woli został zainaugurowany sezon motocrossowy podczas I Rundy Mistrzostw Strefy Polski Południowej. Zawody zorganizował Brzeziński Klub Motorowy i jak co roku cieszyły się dużą popularnością zarówno wśród zawodników jak i kibiców. Do boju po mistrzowskie trofea i punkty ruszyło 113 zawodników w tym 21 zawodników z klubu MTR Osielec.

Kross Rowerowe Podhale Skład rozpoczyna sezon enduro. Nastroje są bojowe

111krossreprezentaccj111

KOLARSTWO. Już 22 i 23 kwietnia w jego barwach w zawodach MTB EnduroTrails w Bielsku-Białej wystartuje Robert Piekara. Liderem grupy jest Mariusz Bryja, obecny mistrz Polski enduro.

O Puchar starosty

11AAjudostarotstwo111

SPORTY WALKI. W Nowym Targu odbył się drugi w tym roku Turniej Walk Sędziowanych w kategorii open o Puchar Starosty Nowotarskiego. Walki miały zróżnicowany poziom i interesujący przebieg.

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl


natatry.pl


Resort Kościelisko

Reklama