Podhale Region

Środa, 15 sierpień 2018

Ostatnia aktualizacjaWt, 14 Sie 2018 10pm

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Indywidualny

Reklama

Sport

Z dreszczem grozy

11aaaoskimpp1111

SPORTY MOTOROWE. W trakcie minionej rundy Mistrzostw Polski SuperEnduro, która odbyła się w Ogrodnikach, pochodzący z Nowego Targu zawodnik – Oskar Kaczmarczyk – pokazał siłę góralskiego charakteru. Pod koniec rywalizacji pierwszego dnia zaliczył poważny upadek, który wydawać by się mogło, przekreśli jego szanse na niedzielny start. Mimo mocnego poturbowania dosiadający KTM 250 EXC TPI zawodnik podjął rękawicę i dwukrotnie stanął na rugim stopnia podium w kategorii open.

Pumptrackowy tor rowerowy stanie na Górnej Równi Krupowej

11aoweryzakopane111

ROWERY. W dniach 9-10 sierpnia b.r.dla najmłodszych amatorów kolarstwa górskiego na Górnej Równi Krupowej stanie profesjonalny pumptrack, innowacyjny tor rowerowy do ćwiczenia techniki jazdy w terenie, na którym darmowe szkolenia prowadzić będą Martyna Gruszka oraz Kamil Kunrad – członkowie DOKA Downhill City Team.

Czym jest Gyakute-do?

11aaaymawywa

SPORTY WALKI. SKKF „Akyama” gości w swych progach znakomitego mistrza Aikijujutsu  Makoto Kurabe. Jest to druga wizyta tego mistrza na Podhalu. Wizyta ma na celu podniesienie umiejętności osób trenujących sztuki walki.

Trenuje w USA by w Anglii pokonać Chorwata i otworzyć drzwi do marzeń

11aaszaflarskicuk1111

SPORTY WALKI. Przed pochodzącym z Czarnego Dunajca, specjalizującym się w formule MMA Kevinem Szaflarskim najważniejszy pojedynek w dotychczasowej karierze. 1 września podczas gali "Krwawy Sport" w Southampton zmierzy się z doświadczonym Chorwatem Ivo Cukiem.

Dominacja Marcinówa

111marcinow2019121

SPORTY MOTORWE. Nowy Targ po raz drugi w tym sezonie był gospodarzem eliminacji Mistrzostw Polski w Trialu. Tym razem rywalizowano na sztucznym torze na Dunajcem. Nie było niespodzianki. Zarówno IX jak i X rundę wygrał obrońca tytułu i lider tegorocznej klasyfikacji generalnej Gabriel Marcinów.

Dzieci zagrają w tenisa na plaży w… Zakopanem!

111aaateniszakopane1111

TENIS ZIEMNY. W środę 15 sierpnia na najwyżej położonej w Polsce plaży, na Gubałówce w Zakopanem odbędzie się wydarzenie w ramach akcji „Dzieciaki do Rakiet”. Celem akcji organizowanej przez Bank BGŻ BNP Paribas jest promocja tenisa, aktywnego stylu życia, a także wprowadzenie tej dyscypliny sportu na lekcje wychowania fizycznego.

Kolasa medalistą Mistrzostw Europy!

11aakolasame111

TENIS STOŁOWY. Kolejny raz zrobiło się głośno o pochodzącym  z Waksmunda, a reprezentującym Klub Sportowy Gorce Nowy Targ Szymonie Kolasie. 16 latek przed kilkoma dniami sięgnął po brązowy medal Mistrzostw Europy kadetów w drużynie w parze z Maciejem Kubikiem.

Michał Kwiatkowski wystartuje w 75. Tour de Pologne

20180731tdp 001To już pewne – Michał Kwiatkowski wystartuje w 75. Tour de Pologne UCI World Tour. W barwach grupy Sky na trasie tegorocznego wyścigu mają również walczyć Michał Gołaś i Łukasz Wiśniowski.

Finał zgłoszeń internetowych do Tauron Tour de Pologne Amatorów

20180727 075 TdPA10 sierpnia w BUKOVINA RESORT odbędzie się tegoroczny TAURON Tour de Pologne Amatorów. Zapisy internetowe potrwają już tylko do 29 lipca.

Sukcesy młodych lekkatletów z Rabki

111aaalekkoatlekya111

LEKKAATLETYKA. W Chorzowie odbyły się Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Juniorów Młodszych U-18. Z powiatu nowotarskiego zakwalifikowała się trójka zawodników, podopiecznych trenera Wiesława Peruckiego reprezentujących klub MKS Rabka-Zdrój : Julia Kusiak trójskok, Maciej Czyszczoń 100m i 200m oraz Wojciech Galik skok w dal i trójskok.

75. Tour de Pologne startuje za dwa tygodnie

20180725 2weekJuż tylko dwa tygodnie zostały do rozpoczęcia 75. Tour de Pologne UCI World Tour. Narodowy Wyścig Niepodległości wystartuje z Krakowa 4 sierpnia.

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama