Podhale Region

Czwartek, 22 marzec 2018

Ostatnia aktualizacjaŚr, 21 Mar 2018 9pm

Jesteś tutaj: Home Sport

Reklama

Sport

„Szarotki” bliżej brązu!

111aaaapodcraxckjf1111

HOKEJ. Od wyjazdowej wygranej hokeiści TatrySki Podhala Nowy Targ rozpoczęli rywalizację o 3 miejsce na koniec sezonu 2017/2018 z Comarch Cracovią. „Szarotki” wygrały w Krakowie po golu Mateusza Michalskiego w drugiej minucie dogrywki. Jeżeli w piątek we własnej hali nowotarżanie wygrają po raz drugi, zapewnią sobie 17 w historii klubu brązowy medal.

Wstydzić się swojej postawy nie musimy

111koluspotychach111

HOKEJ. Rozmowa z kapitanem TatrySki Podhala Marcinem Koluszem, po przegranym piątym meczu półfinałowej serii z GKS Tychy i tym samym straconych szansach na grę w finale.

"Szarotki" walczyły, ale to tyszanie są już tylko jeden krok od finału

111aaagkespodla1111

HOKEJ. Hokeistom TatrySki Podhala Nowy Targ nie udało się wyrównać półfinałowej rywalizacji z GKS Tychy. Po środowej wygranej, we czwartek „Szarotki” już nie wykorzystały atutu swojego lodowiska ulegając tyszanom 2:3.

Finał nie dla "Szarotek"

111aatychypodhale5mecz

HOKEJ. Hokeiści TatrySki Podhala Nowy Targ odpadli z walki o Mistrzostwo Polski. „Szarotki” po raz czwarty uległy w półfinałowej rywalizacji GKS Tychy, tym razem 4:6.

Odżyły nadzieję "Szarotek" na finał!

aaaaaa11111potyhy111

HOKEJ. Hokeiści TatrySki Podhala nie poddają się w walce o finał w rywalizacji z faworyzowaną drużyną GKS Tychy. Po porażkach w pierwszych dwóch wyjazdowych meczach, dzisiaj „Szarotki” przed własną publicznością wygrały trzecie starcie 5:2.

Piłka nożna V liga. Zwycięski powrót ze Stróż

111florekszaflary111

PIŁKA NOŻNA. Co prawda start rundy wiosennej rozgrywek ligi okręgowej dopiero za tydzień, ale już dzisiaj piłkarze LKS Szaflary rozegrali zalegle spotkanie z rundy jesiennej. W Stróżach podopieczni Tomasza Ligudzińskiego pokonali 2:0 tamtejszy Kolejarz.

Nie będzie odwetu. Kibice z Tychów obejrzą mecze w Nowym Targu.

111aaaakibicepodel11

HOKEJ. Komunikat Zarządu KH Podhale Nowy Targ odnośnie udziału fanów GKS Tychy w meczach półfinałowych rozgrywanych w Nowym Targu.

Pierwsze śliwki robaczywki

111alubnpoprdy111

PIŁKA NOŻNA. Od wyjazdowej wygranej nad outsiderem rozgrywek grupy wschodniej IV ligi, rozpoczęli rundę wiosenną piłkarze Lubania Maniowy. Podopieczni Łukasza Biernackiego zwyciężyli rozmiarach 2:0.

Finał oddala się od Podhala

111gkstychypodhalkkee111

HOKEJ. Hokeiści TatrySki Podhale Nowy Targ po raz drugi przegrali wyjazdowe półfinałowe starcie z GKS Tychy. Tym razem 1:3. Podobnie jak w pierwszym meczu, tak i teraz losy spotkania rozstrzygnęły się w trzeciej tercji.

Pilka nożna 3 liga. Zabrakło skuteczności, więc pozostał niedosyt

11aaapokrosmo1111

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze Podhala Nowy Targ w pierwszym w rundzie wiosennej rozgrywek 3 ligi spotkaniu na własnym boisku zremisowali bezbramkowo z Karpatami Krosno. Dla nowotarżan, którzy nie kryją wysokich aspiracji, przeciwnie niż dla krośnian, ten wynik należy traktować raczej jako stratę dwóch punktów, niż zysk jednego.

Belavskis wyrzucony z Podhala!

111aaa blesakc111dddd

HOKEJ. Aleksandrs Belavskis nie jest już trenerem hokeistów TatrySki Podhale Nowy Targ. Z nieoficjalnych informacji wiemy, że po sobotnim meczu półfinałowym z GKS Tychy, Łotysz został dyscyplinarnie pozbawiony tej funkcji.

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl


natatry.pl


Resort Kościelisko

Reklama