Podhale Region

Środa, 26 kwiecień 2017

Ostatnia aktualizacjaSo, 29 Kwi 2017 12pm

Jesteś tutaj: Home Sport

Reklama

Sport

Jeden kandydat na stanowisko prezesa MMKS Podhale

111slowakiewiczjedrek111

HOKEJ. Dzisiaj – o godzinie 12 - minął termin zgłaszania kandydatów to zaplanowanych na środę wyborów na stanowisko prezesa Miejskiego Młodzieżowego Klubu Sportowego Podhale. Ostatecznie wpłynęła tylko jedna kandydatura Andrzeja Słowakiewicza.

Spór na linii Zakopane - WG Nowy Sącz

 11zakoanestroze111

PIŁKA NOŻNA. Nie doszedł do skutku zaplanowany na dzisiaj mecz ligi okręgowej między Kolejarzem Stróże a KS Zakopanem. Zakopiańczycy o wyznaczonej porze nie stawili się bowiem na boisku.

Kasper Bryniczka: Ziściło się moje marzenie

11aakasperbc111

HOKEJ. 27 – letni wychowanek Podhala debiutuje w Mistrzostwach Świata Dywizji IA, które w sobotę rozpoczynają się na Ukrainie.

Piłka nożna IV liga. Nieskuteczna Watra, odwołany mecz Lubania

11awaawatrasokol111

PIŁKA NOŻNA. Z punktem z Borzęcina wrócili piłkarze Watry Białka Tatrzańska. Rozgrywane w ramach 21 kolejki rozgrywek grupy wschodniej IV ligi spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

Pięciu w kadrze

11majerkadra111

PIŁKA NOŻNA. Pięciu zawodników z trzech podhalańskich klubów zostało powołanych do reprezentacji Małopolski na pierwszy mecz z kadrą Lubelszczyzny w ramach nowej edycji rozgrywek UEFA Region's Cup.

Piłka nożna V liga. Dobrze zaczęli, dobrze skończyli

11aaaszafujanowice11

PIŁKA NOŻNA. Wyjazdowe zwycięstwo w 19 kolejce spotkań ligi okręgowej odnieśli piłkarze LKS Szaflar. Podopieczni Tomasza Ligudzińskiego wygrali w Ujanowicach z gospodarzami 3:2.

Piłka nożna V liga. Derby do jednej bramki, niezwykła wygrana Szaflar

11szafkolejarz

PIŁKA NOŻNA. W przedświątecznej serii spotkań ligi okręgowej, doszło do dwóch derbowych starć drużyn z Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej. W Zakopanem dosyć niespodziewanie wysokie zwycięstwo odniósł Orkan Raba Wyżna, z kolei w Szczawnicy Jarmuta – nie bez problemów – wygrała Orawą Jabłonka. Czwarty z naszych zespołów LKS Szaflary, przegrywał już 0:2 w starciu na swoim boisku z Kolejarzem Stróże, by w drugiej połowie przechylić szalę zwycięstwa.

Piłka nożna III liga. Własne boisko przekleństwem Podhala

11aapodsola011

PIŁKA NOŻNA. W trzecim spotkaniu na własnym boisku w rundzie wiosennej rozgrywek 3 ligi piłkarze Podhala Nowy Targ ponieśli trzecią porażkę. Tym razem nowotarżanie ulegli 0:1 Sole Oświęcim

Piłka nożna IV liga. Watra z trzema punktami, Lubań bez.

11watrawygrywan111

PIŁKA NOŻNA. Ze zmiennym szczęściem rywalizowali w przedświątecznej kolejce spotkań rozgrywek grupy wschodniej IV ligi reprezentanci Podhala. W lepszych nastrojach święta spędzą piłkarze Watry Białka Tatrzańska, którzy na swoim boisku pokonali 2:1 Tarnovię Tarnów. Lubań Maniowy z kolei także na swoim stadionie przegrał aż 0:3 z rozpędzoną na wiosnę i liderującą tabeli Limanovią.

Piłka nożna I liga. Kolejna wygrana Rysów

11rysyresvoia1

PIŁKA NOŻNA. Nabierają rozpędu w rundzie wiosennej rozgrywek grupy południowej I ligi piłkarki Rysów Bukowina Tatrzańska. Nasz zespół odniósł drugie z rzędu zwycięstwo, ogrywając na boisku w Nowym Targu 1:0 Resovię Rzeszów.

Piłka nożna III liga. Efektowne przełamanie!

111podrsociv111

PIŁKA NOŻNA. Po czterech meczach bez wygranej, Podhale Nowy Targ w wyjazdowym meczu 24 kolejki spotkań 3 ligi małopolsko-świętokrzyskiej pokonało 3:1 wyżej notowaną Resovię Rzeszów, rewanżując się jej tym samym za porażkę 2:4 jesienią na swoim boisku.

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl


natatry.pl


Resort Kościelisko

Reklama