Podhale Region

Środa, 15 sierpień 2018

Ostatnia aktualizacjaWt, 14 Sie 2018 10pm

Jesteś tutaj: Home Sport

Reklama

Sport

Piłka nożna. Ostatnie przetarcia przed ligą

111aaalubpod051111

PIŁKA NOŻNA. Wygrana Podhala Nowy Targ 5:0 z Lubaniem Maniowym, wygrana Watry Białka Tatrzańska 2:0 nad Gdovią Gdów oraz zwycięstwo LKS Szaflar 2:1 nad juniorami Podhala to wyniki sobotnich meczów sparingowych trzecio i czwarto ligowych drużyn z naszego regionu.

Ambicje skrojone na miarę możliwości

111aaapodgorki1111

PIŁKA NOŻNA. Rozmowa z Andrzejem Podgórskim prezesem piłkarzy NKP Podhala Nowy Targ

Pilka nożna 3 liga. Przegrana na starcie

111podchelmiaka112

PIŁKA NOŻNA. Nie udała się inauguracja nowego sezonu w rozgrywkach grupy IV 3 ligi piłkarzom Podhala Nowy Targ. Nowotarżanie przegrali bowiem wyjazdowe spotkanie z Chełmianką Chełm 1:2.

Piłka nożna IV liga. Starcie beniaminków, dla tego z Zakliczyna

111aaszafzakliczyn11111

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze LKS Szaflary po sensacyjnej wygranej w pierwszej kolejce spotkań rozgrywek grupy wschodniej IV ligi z Limanovią, w meczu drugiej kolejki rozegranym już dzisiaj przegrali 0:3 z Dunajcem Zakliczyn.

Piłka nożna IV liga. Radosna inauguracja

111aawatragolirc

PIŁKA NOŻNA. W sobotnich meczach 1 kolejki rozgrywek grupy wschodniej IV ligi swoje mecze wygrały Watra Białka Tatrzańska oraz LKS Szaflary. Szczególnie wygrana beniaminka z Szaflar nad uznawaną za jednego z faworytów do awansu drużyną Limanovii należy rozpatrywać w kategoriach dużej niespodzianki.

Piłka nożna V liga. W Rabce radość, w Waksmundzie rozczarowanie

111aaahuganakalnik1111

PIŁKA NOŻNA. W niedzielnych meczach pierwszej kolejki spotkań ligi okręgowej zwiedli piłkarze Huraganu Waksmund, którzy po katastrofalnej drugiej połowie przegrali 1:2 na własnym boisku ze Skalnikiem Kamionka Wielka. Radość zapanowała za to w Rabce Zdroju, gdzie beniaminek, drużyna Wierchów pewnie pokonała 4:1 Orła Wojnarowa.

Wygrana na początek

11aapodhmichalowve1111

HOKEJ. Od wyjazdowej wygranej nad pierwszoligowym słowackim zespołem Dukla Michalovce, hokeiści TatrySki Podhala Nowy Targ rozpoczęli serię meczów sparingowych w ramach przygotowań do sezonu 2018/2019.

Piłka nożna IV liga. Lubań zaczął od zwycięstwa

111pislub111

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze Lubania Maniowy od wygranej na własnym sadionie 2:1 nad Olimpią Pisarzowa zainaugurowali nowy sezon w rozgrywkach grupy wchodniej IV ligi. Wygrana maniowian "rodziła" się w dużych bólach. 

Piłka nożna. Skarb Kibica V liga. Jarmuta, Huragan Wierchy

111aaa5ligakarb121

PIŁKA NOŻNA. W weekend rusza sezon w rozgrywkach ligi okręgowej. W stawce 16 drużyn jest 3 naszych reprezentantów.

Piłka nożna V liga. Zakłócona inauguracja w Szczawnicy

111aajarmuatorze111

PIŁKA NOŻNA. Jarmuta Szczawnica meczem na własnym stadionie z Kolejarzem Stróże miała dzisiaj zainaugurować sezon w lidze okręgowej. Miała, ale do spotkania nie doszło. Goście nie stawili się na boisku.

Skarb kibica 4 liga. Watra, Lubań, Szaflary

111aa4ligaskarbkibica111

PIŁKA NOŻNA. W sezonie 2018/2019 podhalańska piłka nożna będzie ponownie miała trzech przedstawicieli w rozgrywkach grupy wschodniej IV ligi. Do występujących na tym poziomie od lat drużyn z Maniów i Białki Tatrzańskiej dołączyła ekipa LKS Szaflary.

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama