Podhale Region

Środa, 15 sierpień 2018

Ostatnia aktualizacjaWt, 14 Sie 2018 10pm

Jesteś tutaj: Home Społeczeństwo Nasze sprawy Szacunek dla „Świętej Jadwigi” i „Wetu”! (z galerią zdjęć)

Reklama

Szacunek dla „Świętej Jadwigi” i „Wetu”! (z galerią zdjęć)

jadwkrew

NOWY TARG. 21,6 litra daru życia – taki jest bilans kolejnej odsłony akcji honorowego krwiodawstwa na Podhalu. Miała ona miejsce w nowotarskim Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 2 im. Świętej Jadwigi Królowej przy ul. Ludźmierskiej.

Tym razem – gdy inicjatywa i zachęta wychodzą z nowotarskiego Klubu IPA – po akcjach w nowotarskim I LO, „Sokole" i Zespole Szkół Ekonomicznych, u „Świętej Jadwigi" zgłosiło się pięćdziesięciu uczniów. Po kwalifikacjach lekarskich krew oddało czterdziestu ośmiu. W tej liczbie jest też kilku uczniów Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowym Targu, którzy dołączyli do koleżanek i kolegów z innej strony miasta. Było to więc kolejne Święto Życia – znak wrażliwości, ofiarności i dzielności ze strony młodzieży.
W planie – jeszcze dwudniowa akcja na terenie Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej.

O idei, akcjach i zasadach – więcej na stronie: http://www.ipa-kropla.com.pl

Tutaj - galeria zdjęć:

Akcja "u Świętej Jadwigi"

Fot. Mateusz Kapołka

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama