Podhale Region

Środa, 15 sierpień 2018

Ostatnia aktualizacjaWt, 14 Sie 2018 10pm

Jesteś tutaj: Home Społeczeństwo Historia i Edukacja Bezpłatne lodowisko dla uczniów zakopiańskich szkół

Reklama

Bezpłatne lodowisko dla uczniów zakopiańskich szkół

20180213zakopane cos lodowisko 1
20180213zakopane cos lodowisko 2

Podczas rozpoczętych ferii zimowych dzieci i młodzież z zakopiańskich szkół korzystać mogą ze specjalnej oferty lodowiska Centralnego Ośrodka Sportu – Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem.


Bezpłatny wstęp na lodowisko, za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej, przewidziano w trakcie zimowych ferii małopolskich – od 12 do 25 lutego 2018 r.

Obiekt czynny jest każdego dnia w godzinach od 9 do 20. Osoby dorosłe wybierające się na lodowisko bądź zainteresowane korzystaniem z okalającego je toru lodowego za półtorej godziny jazdy zapłacić muszą 10 zł. 7 zł kosztuje uczniowski i studencki bilet ulgowy. Podobne ceny obowiązują w przypadku chęci wypożyczenia łyżew.

Bezpłatny wstęp na lodowisko, za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej, przewidziano najpierw w okresie świąteczno-noworocznym, a teraz także w trakcie zimowych ferii małopolskich, czyli od 12 do 25 lutego 2018 r. Obiekt czynny jest każdego dnia w godzinach od 9 do 20.

Lodowisko jest chętnie odwiedzane przez wielu turystów, ale i mieszkańców Zakopanego oraz okolic. Założenie łyżew, a następnie wypróbowanie jazdy na profesjonalnym lodowisku gwarantuje niezapomniane wrażenia. Dodatkowe atuty towarzyszące tej formie spędzenie czasu to fantastyczny krajobraz i jak najbardziej przyjazny klimat do doskonałej zabawy i relaksu, a jednocześnie sprzyjającej zdrowiu aktywności przy muzycznych rytmach.

Przypominamy jednocześnie, że osoby dorosłe wybierające się na lodowisko bądź zainteresowane korzystaniem z okalającego je toru lodowego za półtorej godziny jazdy zapłacić muszą 10 zł. 7 zł kosztuje uczniowski i studencki bilet ulgowy. Podobne ceny obowiązują w przypadku chęci wypożyczenia łyżew.

Na lodowisko dojechać można od ulicy Bronisława Czecha, kierując się w stronę stadionu lekkoatletycznego COS-OPO w Zakopanem.

Więcej informacji na stronie http://zakopane.cos.pl/3120/lodowisko-bezplatnie-w-ferie

Fot./tekst: COS-OPO w Zakopanem

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama