Podhale Region

Czwartek, 19 lipiec 2018

Ostatnia aktualizacjaWt, 24 Lip 2018 3pm

Jesteś tutaj: Home Społeczeństwo Historia i Edukacja Dzień Bezpiecznego Internetu z policjantami w Szkole Podstawowej w Szaflarach

Reklama

Dzień Bezpiecznego Internetu z policjantami w Szkole Podstawowej w Szaflarach

IMG 3160
IMG 3142
20180206 105027

GMINA SZAFLARY. Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu w ramach dnia „Bezpiecznego Dnia Internetu spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej w Szaflarach.

Dzień ten obchodzono 6 lutego już po raz czternasty obchodzono. Tym razem pod hasłem „Tworzymy kulturę szacunku w sieci”.

Cztery spotkania z uczniami Szkoły Podstawowej w Szaflarach na temat bezpieczeństwa w sieci przeprowadzili: .mł. asp. Bartłomiej Garbacz oraz st. asp. Rafał Skrobot.

- W trakcie pogadanek mundurowi szczególną uwagę zwrócili na szacunek wobec innych użytkowników sieci. Internet jest narzędziem, które młodzi ludzie wykorzystują do komunikacji, dlatego policjanci uświadamiali uczniom, że pozytywne i dobre relacje oparte są na poszanowaniu drugiej osoby. Przestrzegali przed zagrożeniami, zawieraniem znajomości oraz kontaktami z osobami nieznajomymi w wirtualnym świecie. Dzieci wzięły udział również w konkursie plastycznym pn. „Bądź bezpieczny w sieci”, a za najlepsze prace uczniowie otrzymali nagrody. Dodatkowo każdy uczestnik konkursu otrzymał drobny upominek z programu „Zagrożenia w Sieci-profilaktyka, reagowanie” – relacjonuje mł. asp. Dorota Garbacz, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama