Podhale Region

Niedziela, 18 marzec 2018

Ostatnia aktualizacjaPn, 19 Mar 2018 4am

Jesteś tutaj: Home Społeczeństwo Historia i Edukacja Szkolna Kasa Oszczędności SP2 w Rabce – Zdrój laureatem Ogólnopolskiego Konkursu dla SKO

Reklama

Szkolna Kasa Oszczędności SP2 w Rabce – Zdrój laureatem Ogólnopolskiego Konkursu dla SKO

20170925sko sp2

Po wygranej w etapie regionalnym (woj.małopolskie i świętokrzyskie) SKO SP2 RABKA  odniosło sukces krajowy.

Zajęli II miejsce w kraju w Ogólnopolskim Konkursie dla SKO,  a opiekunki SKO:  Małgorzata Róg zdobyła złotą odznakę a Barbara Wierzba srebrną odznakę.

W organizowanym od ponad 50. lat Konkursie dla Szkolnych Kas Oszczędności wzięło udział prawie pół tysiąca placówek, które w formie elektronicznej prezentacji zaprezentowały swoje osiągnięcia w dziedzinie edukacji ekonomicznej uczniów szkół podstawowych.

Nagroda pieniężna w wysokości 15 tys. zł zostanie przekazana na zakup ciekawych pomocy dydaktycznych oraz nagrody dla uczniów.

W konkursie Internautów zdobyli też II miejsce.

Opiekunki SKO dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu:

- Uczniom - za oszczędzanie i włączanie się do akcji, które miały za cel promowanie oszczędzania, ochrony środowiska, przedsiębiorczości, pomagania innym,

- Paniom Dyrektor mgr Ewie Chorążak-Gacek, mgr Marii Janik,  nauczycielom, pracownikom szkoły, rodzicom którzy wspierali naszą działalność.  

- Blogowiczom, którzy wspierali swoimi głosami i komentarzami  szkolny blog SKO 

- Dyrektorwi Panu Mariuszowi Kowalczyk,  Paniom z Banku PKO BP w Rabce – Zdrój za opiekę nad naszym SKO

- Panu Krzysztofowi Zajdel  z Regionalnego Oddziału Detalicznego w Krakowie - za wspomaganie nas w konkursach /dostarczanie nagród/

Bardzo dziękuję Komisji Konkursowej za tą nagrodę  i docenienie naszej całorocznej pracy.

(Inf. SP2 Rabka ) 

Kronika SKP SP nr 2

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl


natatry.pl


Resort Kościelisko

Reklama