Podhale Region

Czwartek, 19 lipiec 2018

Ostatnia aktualizacjaWt, 24 Lip 2018 3pm

Jesteś tutaj: Home Społeczeństwo Nasze sprawy Złote Gody pełne radości i niespodzianek

Reklama

Społeczeństwo

Złote Gody pełne radości i niespodzianek

DSC 9911

GMINA CZARNY DUNAJEC. 28 par obchodziło w tym roku na terenie czarnodunajeckiej gminy uroczyście obchodziło złote gody. Świętowało więc 50-lecie wspólnego pożycia małżeńskiego. Małżonkowie otrzymali medale za długoletnie pożycie małżeńskie. Były gratulacje i podziękowania oraz kwiaty i okolicznościowe upominki.

Spotkanie odbyło się w sali widowiskowej Centrum Kultury Gminy Czarny Dunajec. To tam medalami nadanymi przez prezydenta RP Andrzeja Dudę, jubilatów uhonorowały władze gminy Czarny Dunajec reprezentowane przez wójta Józefa Babicza, skarbnik Monikę Styrczulę i sekretarza Michała Jarończka.

Uroczystość zorganizowaną przez Urząd Stanu Cywilnego w Czarnym Dunajcu uświetnił występ dzieci z Podczerwonego i Koniówki z zespołu regionalnego „Śleboda” i Szkoły Podstawowej w Podczerwonem.

Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego obchodzili: Ludwika i Stanisław Balińscy z Czarnego Dunajca, Janina i Franciszek Bobak z Czerwiennego, Zofia i Stefan Chramiec z Ratułowa, Helena i Jan Dziąba z Załucznego, Maria i Stanisław Kaczmarczyk z Ratułowa, Stanisława i Aleksander Kadaś z Piekielnika, Anna i Bronisław Kataniak z Odrowąża,- Zofia i Kazimierz Komorowscy z Czarnego Dunajca, Anna i Władysław Krupa z Chochołowa, Anna i Marian Kulawiak z Piekielnika, Anna i Stanisław Kurańda z Piekielnika, Maria i Andrzej Kwak z Czarnego Dunajca, Bronisława i Jan Leja z Podczerwonego, Maria i Józef Leja z Cichego, Czesława i Edward Morawa ze Starego Bystrego, Bronisława i Jan Palarz z Czarnego Dunajca, Władysława i Andrzej Rafacz z Cichego, Stanisława i Józef Sierota z Podczerwonego, Anna i Stanisław Smółka z Czarnego Dunajca, Zofia i Józef Solarczyk z Wróblówki, Helena i Władysław Stafira z Piekielnika, Małgorzata i Jan Stoch z Pieniążkowic, Marianna i Stanisław Stopka z Wróblówki, Anna i Stanisław Szeliga z Ratułowa, Władysława i Jan Szwab z Podczerwonego, Maria i Stanisław Szwab z Cichego, Michalina i Andrzej Tylka ze Starego Bystrego, Aleksandra i Stanisław Zubek z Ratułowa.

Pod tym linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=uZJsgITJ_hU znajduje się filmik z występu dzieci z Podczerwonego i Koniówki.

 Tutaj zdjęcia

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama