Podhale Region

Czwartek, 19 lipiec 2018

Ostatnia aktualizacjaWt, 24 Lip 2018 3pm

Jesteś tutaj: Home Społeczeństwo Nasze sprawy Dzień Babci i Dziadka w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rokicinach Podhalańskich

Reklama

Społeczeństwo

Dzień Babci i Dziadka w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rokicinach Podhalańskich

IMG 7295 wynik
IMG 7324 wynik
IMG 7326 wynik

GMINA RABA WYŻNA. Dnia 19.01.2018r w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rokicinach Podhalańskich wszystkie przedszkolaki i dzieci z klas I, II, III wspólnie obchodziły Święto Babci i Dziadka.

Na scenie z różnorodnym repertuarem kolejno występowały wszystkie dzieci prezentując tańce, wiersz i piosenki. Dzieci 6 letnie przedstawiły Jasełka, a flecistki z klasy III zagrały kolędy, wyrażając w ten sposób miłość i wdzięczność dziadkom za trud włożony w wychowanie.

Ten szczególny dzień zgromadził wielu dziadków, co sprawiło wnukom ogromną radość. Takie spotkania wzmacniają więzi emocjonlane z rodziną, uczą dzieci sposobów wyrażania uczuć oraz szacunku dla osób starszych. Po części artystycznej zaprosiliśmy zebranych gości na słodki poczęstunek.

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama