Podhale Region

Czwartek, 19 lipiec 2018

Ostatnia aktualizacjaWt, 24 Lip 2018 3pm

Jesteś tutaj: Home Społeczeństwo Nasze sprawy Na czele OPS-u - zmiana

Reklama

Społeczeństwo

Na czele OPS-u - zmiana

OPS18

NOWY TARG. Stanowisko dyrektora Ośrodka Pomocy Społecznej piastuje teraz Agnieszka Zmarzlicka. Zastąpiła ona Barbarę Paluch, która po ośmiu latach kierowania OPS-em przeszła na emeryturę. Do tej pory byłą jej zastępczynią.

Podczas sesji Rady odchodząca pani dyrektor odebrała podziękowania za lata pracy związanej z opieką społeczną i pomocą ludziom oraz za serce wkładane w ten trud - od burmistrza, przewodniczącego i wiceprzewodniczących Rady Miasta.

Ona z kolei wyrażała wdzięczność dla swoich współpracowników, wszystkich jednostek współdziałających z OPS-em, władz miasta i poprzedniego burmistrza, który powierzył jej kierowanie jednostką zmuszoną wciąż przystosowywać się do rosnącej liczby zadań, w tym do wypłaty świadczeń 500 plus i powiększania ilości asystentów rodziny.

- Serdecznie dziękuję za wsparcie i współpracę – mówiła Barbara Paluch.– To był trudny czas - wielu zmian i nowych ustaw. W tym czasie miałam możność poznać wielu wspaniałych ludzi, z którymi naprawdę dobrze mi się współdziałało.

Do dyrektorskiego stanowiska w OPS-ie pretendowały 3 osoby, w tym jeden mężczyzna. Wybór zastępczyni dotychczasowej pani dyrektor gwarantuje płynność funkcjonowania Ośrodka i świadczy o docenieniu atutu, jakim jest znajomość środowiska podopiecznych.

W OPS-ie - kontynuacja

Fot. Anna Szopińska

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama