Podhale Region

Czwartek, 19 lipiec 2018

Ostatnia aktualizacjaWt, 24 Lip 2018 3pm

Jesteś tutaj: Home Społeczeństwo Nasze sprawy III Bal Burmistrza: latynoskie rytmy i gorące serca

Reklama

Społeczeństwo

III Bal Burmistrza: latynoskie rytmy i gorące serca

balburm18

NOWY TARG. Brazylijskie temperatury wniósł w nowotarską zimę III Noworoczny Bal Burmistrza, połączony - jak zawsze – z charytatywną akcją na rzecz Fundacji im. Adama Worwy. Gorące, południowoamerykańskie rytmy niewątpliwie rozpaliły ofiarność gości, którzy wypełnili dużą salę i antresolę „Góralskiej strawy”.

Po tradycyjnym polonezie na otwarcie - egzotyczny klimat zapewniała balowiczom przez cały wieczór grupa „La costa” ze Szczecina, w instrumentalnym składzie kubańsko-greckim, z chilijską solistką. Do tego – tancerki w pawich piórach, skąpych, karnawałowych strojach, lśniące od błyskotek.

Taneczny kunszt w latynoamerykańskim repertuarze pokazała też urodziwa i gibka jak wąż nowotarżanka Katarzyna Kostańczuk ze swoim partnerem, wzbudzając aplauz publiczności.

W osobnej sali zgromadzone były artystyczne i inne przedmioty darowane na aukcję oraz fanty na licytację. Wszystko to – przekazane z myślą o działalności Fundacji im. Adama Worwy, która wspiera ofiary wypadków i ciężkich chorób oraz ich rodziny.

37-tysięczny w sumie przychód z Balu, aukcji, licytacji i zbiórki pozwoli na planowany zakup rehabilitacyjnego sprzętu, w postaci aparatu do likwidacji obrzęków limfatycznych. Takiego urządzenia bardzo potrzebują osoby po zabiegach chirurgicznych i dłuższym leżeniu, amazonki, pacjenci po chemioterapii. Decyzja o wyborze i zakupie aparatu będzie podejmowana na posiedzeniu Zarządu Fundacji.

III Bal Burmistrza

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama