Podhale Region

Niedziela, 18 marzec 2018

Ostatnia aktualizacjaPn, 19 Mar 2018 4am

Jesteś tutaj: Home Społeczeństwo Nasze sprawy 3 Edycja Orawskiego Rodzinnego Spotkania Rekreacyjnego

Reklama

Społeczeństwo

3 Edycja Orawskiego Rodzinnego Spotkania Rekreacyjnego

20170925osr lw 13Na stadionie piłkarskim w Lipnicy Wielkiej 17 września odbyła się 3 Edycja Orawskiego Rodzinnego Spotkania Rekreacyjnego. Imprezę poprowadził znany polski dziennikarz Irek Bieleninik.

O godzinie 12.00 wystartowały - rajd rowerowy i spacer nordic walking. W rajdach i spacerze mimo warunków pogodowych wzięło udział 160 uczestników zarówno dzieci jak i dorosłych. Dla najmłodszych zorganizowano konkurs rysunkowy z atrakcyjnymi nagrodami w 3 kategoriach wiekowych. Tematem pracy była „Orawa Rekreacyjnie” – wpłynęło do organizatorów 157 prac wykonanych w różnych technikach z całej Orawy.

Bardzo dużą popularnością cieszyły się pokazy Strongmenów, którzy rozegrali przeróżne pokazy siły oraz zawody dla najmłodszych i dorosłych z cennymi nagrodami. Pokaz wykonali również niedźwiedzie Orawy w siłowaniu na rękę oraz opowiedzieli, jak podejść do tej dyscypliny sportowej. Na scenie zaprezentowali się również maltańczycy, którzy pokazali, jak udzielić pierwszej pomocy. Kolejną atrakcja był również Perfekt Skill Academy, chłopaki pomimo pogody zorganizowali sprytnie testy sprawnościowe dla najmłodszych piłkarzy.

Podczas spotkania została również ogłoszona akcja charytatywna „Łamiemy Bariery” na rzecz osób niepełnosprawnych oraz wylicytowano fanty przekazane przez polskich skoczków narciarskich oraz piłkarzy Legii Warszawa oraz hokeistów z Podhala.

Wszystkie te atrakcje zobaczycie na stronie internetowej www.orawa-rodzinnie.pl oraz na facebooku.

Stowarzyszenie GDZIE DWÓCH ALBO TRZECH dziekuje wszystkim sponsorom za pomoc w zorganizowaniu oraz wolontariuszom, straży pożarnej i maltańczykom oraz mediom lokalnym – WIELKIE DZIĘKUJE!!!. Nasza inicjatywa to zmieniać na lepsze otaczającą nas rzeczywistość, mniej znieczulenia więcej radości poprzez rekreacje i sport. Człowiek jest najważniejszy - to nasze motto jesteśmy otwarci na każdą inicjatywę poprawiającą jakość życia ludzkiego. Zapraszamy do dalszej współpracy wszystkich.

Janusz Michalak
zdj. Sonia Ponicka  


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl


natatry.pl


Resort Kościelisko

Reklama