Podhale Region

Środa, 26 kwiecień 2017

Ostatnia aktualizacjaSo, 29 Kwi 2017 12pm

Jesteś tutaj: Home Społeczeństwo Nasze sprawy

Reklama

Społeczeństwo

Wiosenny bal u starosty

NOWY TARG. Wiosenny Bal u Starosty Nowotarskiego zosta11ł zorganizowany w restauracji „Góralsko strawa”. Był to już kolejny koncert. Podczas zabawy zbierano pieniądze na wsparcie dla Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Rabce-Zdroju.

Międzynarodowe Forum Energetyka i Środowisko EkoZakopane

ZAKOPANE. Międzynarodowe Forum Energetyka i Środowisko EkoZakopane pod nazwą „Wyłączamy Niską Emisję” będą wspólnie organizować Forum EkoZakopane i stolica Tatr. Został podpisany lDSC 7472 wynikist intencyjny w tej sprawie podczas konferencji prasowej w hotelu Nosalowy Dwór Resort & SPA.

Szaflary dziękują Dawidowi Kubackiemu

DSC 0269 KopiowanieGMINA SZAFLARY. Karczma Zadyma zgromadziła społeczność szaflarzańską pragnącą podziękować Dawidowi Kubackiemu za tegoroczne osiągnięcia sportowe.

„Dajmy nadzieję” – nowa charytatywna organizacja

marnow17Koncert pod patronatem naszej gazety interenetowej PODHALE REGION

NOWY TARG. W mieście powstało nowe stowarzyszenie. Będzie spieszyło z pomocą dla osób chorych, niepełnosprawnych; młodzieży, dzieci dorosłych; ludzi z problemami, także z problemem alkoholowym. Pierwszą inicjatywą stowarzyszenia „Dajmy nadzieję” – był koncert charytatywny na rzecz podopiecznej Fundacji im. Adama Worwy, Marysi Nowak.

Fundacja im. Adama Worwy – zmotoryzowana dzięki prezentowi

fundaccolt17NOWY TARG. Do tej pory Fundacja im. Adama Worwy prowadziła działalność w terenie, używając samochodów pań z Zarzadu, także skuterów i rowerów. To się zmieni. Pożyteczna i służebna organizacja dostała czerwonego mitsubishi colta. Jest to prezent od Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego, wydreptany, wyproszony przez radnego wojewódzkiego Stanisława Barnasia.

Sportowcy z stypendiami i nagrodami

GMINA NOWY TARG. Uroczyście wójt Jan Smarduch wręczył stypendia i nagrody dla wybitnie uzdolnionych sportowców, mieszkańców oraz najlepszych klubów sportowych z terenu gminy w sali obrad urzędu gminy. W sumDSC03873ie na stypendia nowotarska gmina przeznaczyła w tym roku 48 tysięcy złotych.

Owczarki podhalańskie – wystawa z rekordową frekwencją

owczar17NOWY TARG. Ilościowy rekord został pobity podczas XXXIV Wystawy Klubowej Owczarka Podhalańskiego, zorganizowanej na terenie Rancha LOT. Jeśli w poprzedniej, warszawskiej wystawie brało udział 66 psów, tak do Nowego Targu przyjechało 69 reprezentantów rasy kojarzonej z górami i polskością.

Nie ryzykuj raka piersi - zrób mammografię

Tekst sponsorowany. NOWY TARG. Zupełnie bezpłatne badania mammograficzne kobiety w wieku od 50 roku życia mogą wykonać w Podhalańskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Paw20161011 121324 wynikła II w Nowym Targu. Program profilaktyki raka piersi szpital realizuje w ramach umowy z NFZ.

Dofinansują odnawialne źródła energii

17379831 10154600863146443 870018759 oW związku z przystąpieniem gminy Szaflary, przy współpracy z Podhalańską Lokalną Grupą Działania, do projektu pozyskania środków na montaż indywidualnych instalacji odnawialnych źródeł energii informujemy, że zainteresowani mieszkańcy gminy Szaflary mogą składać dokumenty zgłoszeniowe w biurze Podhalańskiej LGD w Białym Dunajcu (ul. Jana Pawła II 310, 34-425 Biały Dunajec) oraz w biurze GCKPiT w Szaflarach (ul. Zakopiańska 18, 34-424 Szaflary) do 10 kwietnia br.

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Drodzy Czytelnicy życzymy Wam rodzinnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nwielakanococy, Świąt Wielkiej Tajemnicy naszego zbawienia. Surrexit Dominus vere, Alleluia!

W E.Leclerc’u czuć wiosnę

DSC03449

Tekst promocyjny. NOWY TARG. Po zimie już wszyscy tęsknimy za słońcem, kwiatami i zielenią. Coraz częściej spoglądamy na swe ogródki i balkony, które co roku, wypełnione roślinnością, stają się oazą naszego odpoczynku. Aby były piękne i kolorowe już teraz warto pomyśleć o ich nowym wystroju. Wszystko co potrzebujemy dla nowej aranżacji znajdziemy w E.Leclerc’u.

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl


natatry.pl


Resort Kościelisko

Reklama