Podhale Region

Środa, 26 lipiec 2017

Ostatnia aktualizacjaŚr, 26 Lip 2017 3pm

Jesteś tutaj: Home Społeczeństwo Nasze sprawy

Reklama

Społeczeństwo

Zegary, zabawki, okulary i modne ubrania w kultowych Gorcach

Tekst promocyjny. NOWY TARG. W rynku w kultowym Domu Handlowym „Gorce” jest mnóstwo sklepów i sklepików z modnymi, idącymi za najnowszymi trendami światowymi ubraniami w niezwykleDSC05949 atrakcyjnych cenach. Są tu też buty, zegary i zegarki, biżuteria, a także mnóstwo zabawek. W przyziemiu jest najlepiej wyposażony w okolicy sklep spożywczo – przemysłowy E.Leclerc i nowoczesna pralnia.

Sporne przejście – na razie jednak nie zagrodzone

przej171NOWY TARG. Mieszkańców blokowych osiedli, wędrujących asfaltową dróżką miedzy ulicami na Równi a Stanisława Krzystyniaka, w stronę kościoła i rynku, mocno zaniepokoiły wbetonowane słupki i szarfy zwiastujące zamknięcie bardzo uczęszczanego skrótu. Kawałek gruntu między prywatnymi budynkami stanie się zapewne przedmiotem sądowego sporu. Na razie jednak miasto kontynuuje negocjacje, próbując ocalić dla mieszkańców popularne przejście.

Powrót kultowego Domu Handlowego Gorce w nowoczesnej odsłonie

Tekst promocyjny. NOWY TARG. W centrum starej części miasta czeka na Państwa dawny kultowy Dom Handlowy GorceDSC04551” w zupełnie nowej odsłonie. Obiekt jest nowoczesny z ruchomymi schodami, pralnią, bankomatem i z największym sklepem spożywczo – przemysłowym E.Leclerc w tej części miasta. To także tu jest mnóstwo unikatowych butików z niezwykle piękną i w atrakcyjnych cenach odzieżą z różnych części świata. Są butiki z polskimi uraniami, włoskimi, czy niemieckimi w dużym wyborze.

E.Leclerc - zmienia się dla Państwa

Tekst promocyjny. NOWY TARG. Lato w pełni. Były już pierwsze upały. Warto wyposażyć się z przewiewne, nie krępujące ubrania i buty. Z kolei na balkonie, czy w ogrodzie warto mieć kącik odpowiednio przygotowany do odpoczynku na świeżym powietrzu Gdy wyjeżdżamy trzeba mieć lekką i wytrzymałą walizkę. Wszystko to znajdziemy w dużym wyborze i w doskDSC05735onałych cenach w E.Leclerc’u. To także tu powstało stoisko z ekskluzywnymi produktami z Krakowskiego Kredensu.

Lato już w L.Eclerc'u pełne letnich akcesorów

Tekst promocyjny. NOWY TARG. W końcu robi się coraz cieplej, słońce mocno przyDSC04213świeca. Zachęca ono nie tylko do kąpieli słonecznych, ale i tych w basenie. Duży ich wybór w promocyjnych cenach znajdziemy w E.Leclerc’u. To także tu kipimy wszystko do ogrodu oraz kwiaty balkonowe.

Nowotarżanie i Podhalanie słuchali prezydenta Donalda Trampa

PODHALE/WARSZAWA. W spotkaniu z prezydentem Donaldem Trampem na placu Krasińskich w Warszawie udzia19665423 1771705346178629 8289834112214516392 nł wzięli i mieszkańcy stolicy Podhala, a także okolicznych miejscowości powiatu nowotarskiego. Po spotkaniu uczestniczyli też pikniku patriotycznym na stadionie narodowym.

Sobótki odwołane – nowy termin dopiero do ustalenia

sobod171NOWY TARG. Zarząd nowotarskiego Oddziału Związku Podhalan – z powodu fatalnych prognoz pogodowych – podjął decyzję o odwołaniu planowanych na dzisiejsze popołudnie XV Sobótek Nowotarskich.

Podhalański Szpital Specjalistyczny w Nowym Targu Informuje, że od lipca 2017 r. rusza projekt BEZPŁATNEGO BADANIA JELITA GRUBEGO

Tekst promocyjny. NOWY TARG. Podhalański Szpital Specjalistyczny w Nowym Targu Informuje, że od lipca 2017r. rusza projekt fszpitrok1inansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020 pn. „Popularyzacja badań kolonoskopowych i podniesienie świadomości w zakresie profilaktyki raka jelita grubego wśród mieszkańców powiatu nowotarskiego przez Podhalański Szpital Specjalistyczny w Nowym Targu”.

Szansa dla pracowników 50+

NOWY TARG. Pracownicy 50+ mogą liczyć na wsparcie w szkoleniach i w pozyhands 545394 1920skaniu dodatkowych umiejętności. Dzięki dofinansowaniu z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 pracodawcy będą mogli zapewnić dojrzałym pracownikom nie tylko konieczne kursy, ale także lepsze warunki zatrudnienia. Nabór wniosków rusza 30 czerwca i potrwa do końca lipca.

Profilaktyczna kolonoskopia może uratować życie!

TEKST SPONSOROWANYRak jelita grubego należy do chorób cywilizacyjnych, podobnie jak cukrzyca, otyłoś20170615szpital nowytargć czy choroba niedokrwienna serca. Zajmuje drugie miejsce pod względem częstości występowania nowotworów złośliwych w Polsce.

Orawa Dzieciom Afryki - dla dzieci ulicy w Ugandzie

Pod patronatem medialnym Podhale Region. JABŁONKA. Już po raz 16. W stolDSC04990icy górnej Orawy został zorganizowany niezapomniany festyn rodzinny pt. „Orawa Dzieciom Afryki” połączony z „Orawskim Dniem Dziecka”. Tym razem fundusze zbierano na dzieci ulicy w Ugandzie.

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl


natatry.pl


Resort Kościelisko

Reklama