Podhale Region

Piątek, 20 lipiec 2018

Ostatnia aktualizacjaWt, 24 Lip 2018 3pm

Jesteś tutaj: Home Społeczeństwo Wypoczynek i turystyka Jaskinia Mroźna otwarta dla turystów

Reklama

Społeczeństwo

Jaskinia Mroźna otwarta dla turystów

jaskinia mrozna

TATRY. Jaskinia Mroźna została już ponownie otwarta dla turystów. Jest ona jedną z sześciu udostępnianych dla odwiedzających.

Wyjście z jaskini zostało zabezpieczone dwunastometrowym drewnianym tunelem, a zbocze, którym wiedzie szlak zejściowy – specjalną siatką. Zalecamy zachowanie szczególnej ostrożności oraz niezatrzymywanie się na całym odcinku szlaku zejściowego.

Przypomnijmy - 28 kwietnia jaskinia została zamknięta. TOPR stwierdził wówczas zagrożenie bezpieczeństwa odwiedzających. Przyczyną były niestabilne skały powyżej szlaku zejściowego z jaskini.

Jaskinia Mroźna jest jedną z sześciu jaskiń w Tatrach Polskich udostępnionych dla turystów. Aż pięć z nich – w tym Mroźna – znajduje się w Dolinie Kościeliskiej. Jaskinia Mroźna jako jedyna ma oświetlenie elektryczne. Wejście do jaskini jest biletowane: opłata wynosi 4 zł, dzieci do lat sześciu są zwolnione z opłat.

Szczegółowe informacje o Jaskini Mroźnej można znaleźć tutaj: http://www.tpn.pl/files/news/editor/files/Foldery/jaskinia_mrozna.pdf

 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama