Podhale Region

Poniedziałek, 21 sierpień 2017

Ostatnia aktualizacjaPn, 21 Sie 2017 1pm

Jesteś tutaj: Home Społeczeństwo Wypoczynek i turystyka Na Orawie bywom – Małolipnickie Grzybobranie 2017

Reklama

Społeczeństwo

Na Orawie bywom – Małolipnickie Grzybobranie 2017

DSC 3341

LIPNICA MAŁA. „Na Orawie bywom – Małolipnickie Grzybobranie” jak każdego już roku zgromadziło tłumy Orawiaków, turystów, a także mieszkańców całej Nowatorszczyzny. Nic jednak w tym dziwnego skoro pogoda dopisała, a Orawa to kraina pełna leśnego runa i dosłownie mekka grzybiarzy, zjeżdżających tu na grzybobranie z całej Małopolski.

Na początek wystąpiła orkiestra dęta OSP z Lipnicy Małej, a festyn uroczyście został uroczyście otwarty. Na scenie w leśnej scenerii wystąpili też: Małolipnicka Rodzina Kolpinga, Zespół „Małolipnicanie”: „Na świętego Jana”, Muzyka „Młodzi Tolofi” i Ludwika Młynarczyka oraz Kapela akordeonistów „Starzy znajomi”. Nie zabrakło i koncertu w wykonaniu zespołu SERVOOS: „Muzyczne smaki Europy”. A wieczorem, jak co roku, rozpoczęła się zabawa taneczna. Trwała aż do późnych godzin nocnych.

Festyn, jak co roku został zorganizowany na Polanie „Polenica” przez wójta, Orawskie Centrum Kultury i Orawską Bibliotekę Publiczną. Jego współorganizatorami byli: Rada Sołecka i Wspólnota Urbarialna oraz OSP z Lipnicy Małej.

Zdjęcia Jan Ciepliński tutaj fotki

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, zastrzega sobie jednak prawo do nie publikowania ich, zwłaszcza tych, które zawierają wulgaryzmy, epitety powszechnie uznane za obraźliwe, nawołują do zachowań niezgodnych z prawem, obrażają osoby publiczne i prywatne, inne narodowości, rasy, religie itd.
Komentarze nie dotyczące danego tematu, atakujące personalnie innych komentatorów i autorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz uwagi skierowane do Redakcji – będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl


natatry.pl


Resort Kościelisko

Reklama