Podhale Region

Niedziela, 21 styczeń 2018

Ostatnia aktualizacjaN, 21 Sty 2018 8am

Jesteś tutaj: Home Galerie

Reklama

GALERIA. HMPPN juniorzy młodsi

NOWY TARG. Finałowy turniej o Halowe Mistrzostwo Podhala w kategorii junior młodszy. fot. Maciej Zubek 

GALERIA. Unihokej seniorki. Derby Nowego Targu

NOWY TARG. Mecz derbowy w esktraklasie kobiet. Podhale I - Podhale II. fot. Maciej Zubek 

Orszak 3 Króli w Chochołowie

GMINA CZARNY DUNAJEC. Orszaku Trzech Króli w C021hochołowie. Fot. Paweł Łukasik

Sylwester w Zakopanem

ZAKOPANE. Sylwester Marzeń z Dwójką w stolicy Tatr przerósł wszelkie oczekiwania. BawilDSC 4858 wyniki się doskonale zarówno zakopiańczycy, górale, jak i ich goście. A na scenie występowały liczne gwiazdy, a wśród nich portorykański piosenkarz Luis Fonsi, autor największego hitu 2017 roku zatytułowanego "Despacito". Piosenkarz po raz pierwszy wystąpił nie tylko w Polsce, ale także w Europie. Tak udana zabawa była możliwa dzięki Telewizji Polskiej. Fot. Regina Watycha - Korczak

GALERIA. HMPPPN juniorzy starsi

MANIOWY. Finałowy Turniej juniorów starszych. fot. Marcin Niewiarowski. 

Sylwester Marzeń z Dwójką

ZAKOPANE. Sylwester Marzeń z Dwójką w stolicy Tatr przerósł wszelkie oczekiwania. Bawili się doskonale zarówno zakopiańczycy, górale, jak i ich goście. A na scenie występowały liczne gwiazdy, a wśród nich pDSC 5068 wynikortorykański piosenkarz Luis Fonsi, autor największego hitu 2017 roku zatytułowanego "Despacito". Piosenkarz po raz pierwszy wystąpił nie tylko w Polsce, ale także w Europie. Tak udana zabawa była możliwa dzięki Telewizji Polskiej. Fot. Anna Karpiel - Semberecka.

GALERIA. Hokej. Nowotarski Winter Classic

NOWY TARG.IV edycja Nowotarskiego Winter Classic. fot. Maciej Zubek 

GALERIA. Unihokej. Turniej noworoczny

NOWY TARG. Unihokejowy Turniej Noworoczny. fot. Maciej Zubek 

GALERIA. Turniej rodzinny tenis stołowy

NOWY TARG.IV edycja Turnieju Rodzinnego KS Gorce. fot. Maciej Zubek

Dla Syrii i Libanu dzieci z Poronina

PORONIN. Na uroczystej Mszy Świętej 26 grudnia 2017r. ks. Proboszcz Stanisław Parzygnat pobłogosławił 84 kolędników. W parafii jest 12 grup kolędniczych. Dzieci razem z opiekunami wyruszą kolDSC04280 wynikędować w domach w Białym Dunajcu, Poroninie i Suchem. Zebrane pieniądze zostaną przekazane dzieciom w krajach misyjnych. Za dzieło kolędników misyjnych w Poroninie odpowiada s. Nazariusza – Michalitka; wpierają ją katechetki i rodzice.

Koncert Sylwestrowy

ZAKOPANE. Najpiękniejsze utwory minionego wieku były tematem przewodnim tegorocznego GDSC 9516 wynikalowego Koncertu Sylwestrowego z Tatrzańską Orkiestrą Klimatyczną. Czternasta edycja wydarzenia, które z roku na rok cieszy się ogromną popularnością, była, jak co roku, w kinie Sokół.fot. Regina Korczak-Watycha/UM Zakopane

Opłatek 2017 w Jabłonce

GMINA JABŁONKA. Uroczyście świętowano doroczne spotkanie oJAN 8740płatkowe w Centrum Kultury Górnej Orawy. Był koncert kolęd w wykonaniu Gabrieli Grzybacz, Katarzyny Waberskiej i Zuzanny Garbaruk który wprowadził wszystkich gości i mieszkańców Orawy w wyjątkowy nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Były życzenia, przemówienia i nagrody. Fot. Jan Ciepliński.

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl


natatry.pl


Resort Kościelisko

Reklama